Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čas we windows XP jde pomale

Ahoj!

Nedávno (tak měsíc) jsem si přeinstaloval systém notebooku (FS AMILO Pro V3545) na Win XP.

Vše klapalo normálně, ale od jistého dne mi notebook začal zapomínat čas. A to ne tak, že by nastavil 00:00 2001. Čas se buď skoro zastaví (když je počítač vypnutý) nebo běží pomalu (když je v chodu).

Antivirák (NOD32) nic nenašel. Radu zakázání ovladačů, které by to mohli způsobovat, kterou jsem našel zde v poradne, jsem zkoušel, ale bez úspěchu (možná jsem nezakázal ty správné ale nevím jak poznat ty vadné ovladače). Čas je špatný i v biosu.

Kdyby jste mi někdo poradil, byl bych vám nesmírně vděčný.

Díky

Podla Einsteinovej relativistickej teorie, čas běží pomalu ak sa daná sústava pohybuje rychlosťou blízkou rýchlosti svetla. Ak nevieš s určitosťou ako rýchlo hýbeš s tým notebookom .. možno to nie je závada ale fyzika