Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vir zmenil heslo uctu

zdravim potrbuju pomoct,vir angela D mi zmenil hselo u pc uctu,nastetsi jsem mel uz predem prychystanej novej ucet , a tak se patm jak zjistim heslo od sareho uctu? diky
Změna kategorie, původně: Programování (Kurt)

angela D

hezké jméno, mám pro něj slabost. nemáš ten vir (resp nakažený .exe) někde zálohovaný?

k tvému problémku: no tak nabootuju z nějakého servisního cd, co obsahuje např. nt offline password security, a nechám heslo vymazat nebo odemknout účet - uvidíš co ti to vypíše.
a je to.
(no a pak se podívám co se mi automaticky spouští po startu - ale to je snad samozřejmé)