Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno ophcrack

Ahoj mam takovy problem stratil jsem heslo admina a potrebuji ho stahl jsem ophcrack dal na cd zapl komp a nic najel do windows a nic co mam delat sehnal by ste mi nekdo navod a popsal moooooc vam dekuju

fosilie - zamykám (Kurt)

Všem moc dík OPHCRACK je moc dobrej potřeboval sem se dostat na notes matčinýho přítele a vyšlo to i když má win 7 a asi 9 místné heslo ... ale chvilku jsem si stím musel hrát... Hlavně to hned nevzdávejte když tam máte EMPTY ...