Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno nefunguje webkamera na notebooku

mám notebook MSI EX600X-267CZ a nejdemi, nebo nevím jak spustit inegrovanou webkameru. když ji chci na skype v nastavení vybrat z dostupných nebo zkontrolovat tak mi to žádnou nenašlo. stáhl jsem si nový ovladač NB Intel Chipset Driver zde http://eu.msi.com/index.php?func=proddesc&prod_no= 1200&maincat_no=135&cat2_no=269&cat3_no=1200 u ovladače webkamery píší - Tento přístroj používá nativní ovladač je dodávaný v OS.pořád ale nefunguje. poradí mi někdo jak na to?
lock (karel)

Ahojte, mám tenhle notebook, ale DŘÍVE mi tlačítko P1 fungovalo na webkameru ale teď když ho zmáčku tak se otevře normální hledání v dokumentem (mnohdy je tam ten žlutý pes, čaroděj atd...) a vůbec nevím co s tím nevíte někdo jak na to?

Ja mam EX610 a kameru jsem ani neinstaloval protoze ji nepouzivam, ve Win. XP chodila i bez ovladacu, a ted koukam ze k tvemu modelu ani ovladac neni, mela by take chodit s ovladaci z Win. Kdy jsi naposled instaloval Win. nebo tam mas cele tri roky jednu instalaci.

mal som aj XP, aj Vistu, ja 7 a išlo to. na nový rok so preinštaloval 7 a upgradoval som bios a nejde to. Ale nanovo so vrátil bios aj 2x a znova naištaloval vistu a ešte raz včera 7 a furt mi dáva hĺadanie. treba niečo spraviť v biose, alebo čo neviem si poradiť.

No tak to babo rad, nadarmo se nerika neflasovat bios pokud to neni potreba, ale ja to u toho sveho taky udelal protoze ve spravci zarizeni byl otaznik ktery k nicemu nepatril a objevoval se jen v XP ve Viste uz nebyl. Tak asi nezbyva nez se dopatrat k nazvu kamery a pak najit vhodny ovladac, muzes zkusit program Everest ktery zobrazi hardware v PC a snad najde i tu kameru, nebo jestli mas odvahu muzes zkusit ovladac z podobneho notase, u meho EX610 ovladace na kameru jsou na strankach vyrobce.

haha. :D právě to tu hledám jak blbec (facepalm) mám window 8 a taky mi nefunguje webka. Docela bych ráda přišla na to jak jí zapnout. Btw. Na klávesnici ESC mám označený přešrtnutý fotoaparát a to samé když zapnu webkameru tak tam mám také přešrtnutý fotoaparát nevím jak na to ? :((((( Budu moc ráda za odpověď . dík.

Píšeš do cizího dotazu, který je označen jako VYŘEŠENÝ, takže si ho spousta lidí nebude všímat. Nepíšeš, jaký notebook máš, jaká Windows máš a odkud jsi stahovala Mediasmart. Notebooky mají vypínač na webkameru- zmáčkne se Fn a příslušné tlačítko s označením kamery/foto. Ovladače máš nainstalovány? - http://pc.poradna.net/q/view/454946-zapnuti-webkam ery-hp-probook-4510 . Když zapneš třeba Skype, tak se nezapne?