Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XP a nepochopitelné restarty

Zdravím. Mám takový problém a chtěl bych vás poprosit o radu.
Mam win XP SP3. Z pochopiltelných důvodů se mi resetuje PC. Ale neděje se tak při každém zapnutí. Jsou chvíle kdy jsem ve winech tak 5 minut a restart, ale jsou chvíle, kdy pařím třeba 8 hodin a nic. Nevíte někdo čím by to mohlo být??

Pro upřesnění nahodím sestavu

Typ CPU AMD Athlon 64, 2200 MHz (11 x 200) 3500+

Název základní desky Gigabyte GA-M55S-S3 v1 - nVIDIA nForce 550, AMD Hammer

Pracovní paměť 2048 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM) 2x Kingston 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM

Grafický adaptér ATI Radeon HD 3870 Series (1024 MB)

Disková jednotka WDC WD2500KS-00MJB0 (232 GB, IDE)

Takže:

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (a) - System (USBPORT.SYS)
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (a) - ehRec.exe (USBPORT.SYS)
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (a) - Idle (USBPORT.SYS)
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (a) - chrome.exe (USBPORT.SYS)
BUGCODE_USB_DRIVER (fe) - ICQ.exe (cm112.sys)
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (a) - services.exe (USBPORT.SYS)
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (a) - Idle (USBPORT.SYS)
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (a) - Idle (sptd.sys)
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (a) - svchost.exe (sptd.sys)
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (a) - Idle (sptd.sys)

- problém je s programem... Daemon Tools(sptd.sys), Alcohol 120(sptd.sys) nebo s ovladačem: externí USB zařízení (usbport.sys), to znamená: C-Media USB Audio Driver (WDM) (cm112.sys) nebo nějaké zařízení zapojené na USB.

Mam ten samy problem.. Nekdy zapnu PC a po najeti winu se resetuje z niceho nic. Jindy zase muzu byt na PC cely den a neudela to nic.. Treba v 7dnech se nic nestane..

Deska : Asus M2NPV-MX
Procesor : Athlon 64 3000+
Graf: Integrovana nVidia Gforce 6150
RAM : 2x1GB AData 800MHz
Zdroj : nevim, da se urcit pomoci nejake ulity? ve skrini je stitek na strane kde nejde videt jen jde videk kousek

Predem diky