Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde facebook

Zdravim, od dneska mi nejde facebook

Chyba spojení
Firefox nemůže navázat spojení se serverem www.facebook.com.

Požadovaný server existuje, ale prohlížeč nebyl schopen navázat spojení.

* Server může být dočasně nedostupný; Opakujte akci později.
* Nemůžete-li prohlížet i ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení počítače.
* Pokud je váš počítač chráněn firewallem a nebo proxy serverem, zkontrolujte jejich nastavení.

To stejne to dela i u IE. Ale treba kdyz si najedu na anonymizer tak pres nej to jede vpohode. Nevim co se s tim mohlo stat. Diky za radu

na IE 8 to pise tohle

Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku.

Nejpravděpodobnější příčiny:
Nejste připojeni k Internetu.
Na webu nastaly potíže.
V adrese může být překlep.

Můžete vyzkoušet následující možnosti:
Diagnostika potíží s připojením

Další informace

Tento problém byl způsoben řadou potíží, včetně:

Připojení k Internetu bylo ztraceno.
Web je dočasně nedostupný.
Server DNS není k dispozici.
Server DNS nemá výpis pro doménu tohoto webu.
Pokud se jedná o adresu HTTPS (zabezpečenou), klepněte na nabídku Nástroje, příkaz Možnosti Internetu, kartu Upřesnit a zkontrolujte, zda jsou v části zabezpečení povoleny protokoly SSL a TLS.

Pro uživatele offline

I nadále bude možné zobrazit informační kanály přihlášené k odběru a některé nedávno zobrazené webové stránky.
Zobrazení informačních kanálů přihlášených k odběru

Klepněte na tlačítko Centrum oblíbených položek , klepněte na položku Informační kanály a pak klepněte na informační kanál, který chcete zobrazit.

Zobrazení posledních navštívených webových stránek (nemusí fungovat u všech stránek)

Klepněte na nabídku Nástroje a pak klepněte na položku Pracovat offline.
Klepněte na tlačítko Centrum oblíbených položek , klepněte na položku Historie a pak klepněte na stránku, kterou chcete zobrazit.

No je to fakt divny bude to souviset asi aji s tim vypadavanim netu. Pred hodinkou sel facebook tedka uz zase nejde.

Statistika ping pro 69.63.186.11:
Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 4, Ztracené = 0
Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:
Minimum = 116ms, Maximum = 126ms, Průměr = 120ms

Statistika ping pro 69.63.187.11:
Pakety: Odeslané = 11, Přijaté = 4, Ztracené = 7 (ztráta 63%),
Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:
Minimum = 185ms, Maximum = 215ms, Průměr = 193ms

Taky mě nejde... A závada bude asi někde u nich

Achoj, prosím Tě, nejde mi FB i když jsem povolila všechny protokoly SSL a TLS. Ostatní stránky fungují, fb funguje i na druhém pc, ale na notebooku nejde. Čím by to mohlo být, nebo jak to mám spravit? Díky moc za každou radu. P.S. Nejsem blondýna. :)

:-D heh, tak jednak by se to dalo pouzit ze tam pracuji, druhak jsem ceske telefoniky 0,00001% majitel 8-) a za treti jeste mam nejake zamestanecke akcie jako matky naší TO2, španělské TO2

Preco je to oznacene ako vyriesene? Ja som poobede nebol doma, vecer isiel, ale teraz vypadol, nejde asi pol hodinu.

Stale chyba pripojenia, ale teraz mi vyskocilo nieco zvlastne...

This Connection is Untrusted

You have asked Orca to connect
securely to www.facebook.com, but we can't confirm that your connection is secure.

Normally, when you try to connect securely,
sites will present trusted identification to prove that you are
going to the right place. However, this site's identity can't be verified.

What Should I Do?

If you usually connect to
this site without problems, this error could mean that someone is
trying to impersonate the site, and you shouldn't continue.

zdravim poradíte mi prosím někdo nejde mi se přihlasit na fb , píše mi to
Účet není přístupný po dobu 16 Hours
a pořád mi to narustá po 2 hodinách .. nechapu včem je problém ... a už sem si zaslal i nové heslo a zkusil znova furt nic.