Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čistění notebooku

Dobrá den
Chtěl bych se zeptat, jak nejlepe vyčistit chladící otvory v notebooku.Děkuji

Známej to čistil nějakým špilkem u relativně nového a dražšího ntb, zkurvil větřák a ta sranda přišla lehce přes dvojku v českých. Páč sem stejný větřák nesehnal, muselo to jít do servisu, originál chladič+větřák plus chladič 700bez, práce 850 bez, doprava 300bez. Tož co budeme čistit ?

Vysavač je samozdřejmost

Samozdřejmost je blbost. Nevím, ve které škole se tohle učí, ale správně je samozřejmost.
Vysavač nemá takový výkon, jako stlačený vzduch. Navíc ventilátor vzduch z jedné strany nasává a na druhou zase vyfukuje, takže když člověk není trouba (rúra) a nefouká proti směru (tzv. močení proti větru) tak nic neucpe.

Ten vysavač v pohodě na booka stačí. Mám Paviliona, který cca po roce užívání nahrazoval přímotop. Teplota cpu vyskočila při Winampu/ICQ a pár tabech IE na 98°C a book padal do hibernace. Po důhladném vyluxování drží teplotu na 60°C.