Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s gr.kartou?

ahoj.Mám dotaz a prosím o pomoc.koupil sem si grafárnu na starší kompl(s procesorem INTEL PENTIUM DUAL CPU 1.6)grafika je Ati Readon Hd 3600 no a problém je v tom že jakmile začnu hrát nějakou hru(Mafia,anno1440)prostě starší hry tak mizí docela často obraz.Je problém s gr.kartou?Děkuji za rady

grafika je nová minulí týden kupovaná.tak přinejhorším reklamuju ale nechci ze sebe udělat vola tak se to snažím nějakým způsobem řešit než nad ní zanevřu úplně.nainstaloval sem si nejnovější catalist pak problém zmizel asi na půl hodiny pak to začalo nanovo.už sem z teho opravdu nešťastnej

čo je to starší kompl,akú má konfiguráciu,čo je tam za zdroj,aká karta tam bola predtým,kto to montoval-nerozdrbal niečo pri montáži,je karta poriadne osadená,neboli zachytané,ušpinené kontakty na karte pri montáži,boli korektne odinštalované staré ovládače predošlej karty,sú nainštalované ovládače k čipsetu,nepomôže inštalácia novšej verzie directX po inštalácii ovládačov novej karty,čo je to readon 3600,sú hry podporované v používanom operačnom systéme,neexistuje nejaký doporučovaný patch/update pre vyriešenie známych problémov a zlepšenie kompatibility starých hier s novšími grafikami a novšími operačnými systémami,je nastavené správne rozlíšenie monitora,ktoré nekoliduje s možnosťami grafickej karty,neprehrieva sa karta,vnútro pc skrine,nieje pretaktovaný procesor,zbernice,grafika nad možnosti korektnej činnosti hardwaru....?

Zdravim vsechny mam problem a potrebuju poradit.Koupil jsem si pc(nove) s GK GF8800GTS.Mam problem u jednoho konkretniho typu her a sice takovejch tech klasickejch "konzolovek" nebo jeste lip her ktery nemaji v menu v nastaveni zobrazeni vyhlazovani obrazu tj např:Unreal Tournament,FIFA,GTA 4,Alien vs predator a dalsi...U techhle her mam proste totalne zubaty obraz ze se na to skoro neda koukat.Nevim proc.Kdyz zapnu vyhlazovani v ovladacich tak to je bez efektu.Ovladacu GK jsem samozrejme zkousel mraky na desku mam originalni co tam uz byly ale taky jsem zkousel celej reinstal.Ostatni hry ktery antialiasing v menu maji mi jedou mormalne s krasnym vyhlazenym obrazem proste ho tam zapnu a je to ale co u tech co rikam?Nevedel by nekdo cim to je???Mam nekde jen neco spatbe nastavenyho?Nebo vadnou kartu?DIK ZA POMOC!