Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s gr.kartou?

ahoj.Mám dotaz a prosím o pomoc.koupil sem si grafárnu na starší kompl(s procesorem INTEL PENTIUM DUAL CPU 1.6)grafika je Ati Readon Hd 3600 no a problém je v tom že jakmile začnu hrát nějakou hru(Mafia,anno1440)prostě starší hry tak mizí docela často obraz.Je problém s gr.kartou?Děkuji za rady

čo je to starší kompl,akú má konfiguráciu,čo je tam za zdroj,aká karta tam bola predtým,kto to montoval-nerozdrbal niečo pri montáži,je karta poriadne osadená,neboli zachytané,ušpinené kontakty na karte pri montáži,boli korektne odinštalované staré ovládače predošlej karty,sú nainštalované ovládače k čipsetu,nepomôže inštalácia novšej verzie directX po inštalácii ovládačov novej karty,čo je to readon 3600,sú hry podporované v používanom operačnom systéme,neexistuje nejaký doporučovaný patch/update pre vyriešenie známych problémov a zlepšenie kompatibility starých hier s novšími grafikami a novšími operačnými systémami,je nastavené správne rozlíšenie monitora,ktoré nekoliduje s možnosťami grafickej karty,neprehrieva sa karta,vnútro pc skrine,nieje pretaktovaný procesor,zbernice,grafika nad možnosti korektnej činnosti hardwaru....?

Zdravim vsechny mam problem a potrebuju poradit.Koupil jsem si pc(nove) s GK GF8800GTS.Mam problem u jednoho konkretniho typu her a sice takovejch tech klasickejch "konzolovek" nebo jeste lip her ktery nemaji v menu v nastaveni zobrazeni vyhlazovani obrazu tj např:Unreal Tournament,FIFA,GTA 4,Alien vs predator a dalsi...U techhle her mam proste totalne zubaty obraz ze se na to skoro neda koukat.Nevim proc.Kdyz zapnu vyhlazovani v ovladacich tak to je bez efektu.Ovladacu GK jsem samozrejme zkousel mraky na desku mam originalni co tam uz byly ale taky jsem zkousel celej reinstal.Ostatni hry ktery antialiasing v menu maji mi jedou mormalne s krasnym vyhlazenym obrazem proste ho tam zapnu a je to ale co u tech co rikam?Nevedel by nekdo cim to je???Mam nekde jen neco spatbe nastavenyho?Nebo vadnou kartu?DIK ZA POMOC!