Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde myš

Mám doma 3 myši jde jenom jedna z nich, všechny jsou značky Genius - ta co jde je Genius Net Scroll 100, ty dvě co nejdou - první je taky Genius Net Scroll 100 ca ta druhá Genius NetScroll T220, ta co jde je přípojená P2P a ty ostatní jsou na USB, ale když tam dám takovej přechod že myš která je na usb tak přes ten přechod se dá připojit na P2P tak nejde ani jedna. PC mám WIN XP, ovladače jsem taky aktualizoval.....?

Zjisti si, co to je P2P, co to je PS2 a jaký je mezi tím rozdíl.

Redukce na USB fungují jen s periferiema, které jsou k tomu určené - tzn. ne s každou myší nebo s každou klávesnicí! Už to tu bylo psáno asi 100x.

Bohuzel tvemu dotazu neni moc rozumet.

Zkusim to: Mas mys pripojenou na PS/2 a ta funguje, pak mas dve USB mysi a kdyz je hodis do USB, tak nefungujou?

Kolik mas na PC USB vystupu? Ozkousej pripojit USB mys postupne do vsech USB vystupu, zda nebude fungovat v zadnem. Pokud do toho USB, kam pripojujes mys, pripojis flash disk, tak ten funguje?

Pokud pripojujes zarizeni do nejakeho USB poprve, tak by si melo natahnout automaticky ovladac, hlasi pocitac neco takoveho? (typicky v bublinkove napovede u tay ikon v pravo dole)

bingo!

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Rozchodil jste to někdo na U... | od: Zbyněk Sklenský

odpovědět

Problém s myší se vyřešil!! Zjistil jsem, že podobně se chovají jakékoli myši a začal jsem pátrat po souboru, který si vyžadovali Windows, byl to ​- mouhid.sys, ten se však v instalaci Service Pack 2 vůbec nevyskytuje ani v ovladačích od Geniusu, tak jsem nahlédl na soubory od originálních instalace, kde se tento soubor nacházel a rázem vše funguje!! ZbS

Dobrý den! Prosím Vás koupil jsem si myš HP Laser Mobile Mini Mouse a mám win XP profi,32 a nemůžu tu myš nainstalovat chce to po mě soubor mouhid sys z CD winXP tam to ale nemůžu nikde najít . Můžete mi poradit kde bych tento souboe stáhnul ? Děkuji.