Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký koupit zdroj?

Zdravím všechny, tato debata tady již možná několikrát zazněla ale chtěl bych znát váš Názor.
Včera mi vyhořel zdroj měl jsem Fortron 550 Blue strom vydržel mi 3 roky a včera nejspíš odešel vyhodil mi v celem bytě pojistky a teď už nejde zapnout PC zkoušel jsem ho dat do jinčího PC ale tam taky nejde takže předpokládám že je po něm. Teď koukám po novém a nějak se nemůžu rozhodonou do čeho jít nechtěl bych se podělat. Uvažuji na Fortronem Black power 550W a nebo Arctic Cooling Fusion 550 550W, bulk. Pokud máte někdo nějake doporučení či radu sem s ní. moje sestava je Intel core2, 2gb ram, Vga 8800 320Mb , MB. Gigabyte Ga 535 DS4.

Změna předmětu, původně: Zdroj (host)

Dnes není nad čím váhat, osobně beru Seasonicy (velmi dobrá cena, dobrá kvalita), Enermaxy pro fajnšmekry co nehledí na korunu a jako "střední třídu" beru lepší Chieftecy.

Fortron jsem pro nekvalitu už škrtnul dávno.

Bohatě stačí certifikace 80+, cokoli navíc je fajn,
sice si připlatíš, ale do 2 let se ti to vrátí.
Značky zdrojů už jsou výše, podívej se případně v prodejně
na délku kabelů. Nedávno jsem koupil Corsair, ten měl hodně
dlouhé kabely, vyvázat to nebyl problém, jasně.
Ideální je možnost odpojovacích kabelů, ale to už jsou detaily.

Tohle já zase za přednost nepovažuju, další přechodový odpor, který může dělat problémy. Sice je to hezký, ale z elektrickýho hlediska to není příliš dobrý.