Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem režim spánku

Prosím o radu hledám to na netu už od včerejška a nic co by mě pomohlo, jsem nenašel.
Když uvedu Pc do režimu spánku, tak už se nepustí (jen vněm cvaká), musím ho vypnout natvrdo a pak normálně naběhne. Mám přeinstalovaný XP Profi před přeinstalování to šlo pohodě.

bios - power management je ok? povoleno acpi, nějaký spořicí režim?
přesto když říkáš, když k problémům došlo po nové instalaci, to vypadá na zakopaného billa v driveru chipsetu.
ještě jedna věc: nepoužíváš teď náhodou nějakou myš/klávesnici od microsoftu? někdy se chovají záhadně agresívně, a dokážou nepochopitelně rozhodit právě úsporné režimy ve windows.

V BIOSe nastav ACPI sleep mod na "S3" ak tam mas nahodou S1
Nainstaluj nacisto Windows, ovladace k zakl.doske, ovladace ku grafike, a ku vsetkemu ostatnemu (vid spravcu zariadeni) a ziaden Tuneup, ziaden cleaner, ani ziaden podobny znefunkcnim_windows_hehehe_volam_sa_supertunic.exe
Ked to aj potom bude blbnut tak je problem hardware (nestihajuci zdroj, vadna doska, apod). Tipujem zdroj. Inac dobre by bolo zistit co presne cvaka, ci disk alebo zdoj alebo monitor alebo co. Ak monitor tak skus najprv nainstalit spravne ovladace grafiky.