Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za kačku svlíkačku - zlodějna

Dneska v noci jsem pracoval zadarmo a vlastně ještě budu zadlužený.
Nějak bylo volněji a narazil jsem na Primě na pořad z nadpisu.
Protože jsem věděl odpověď na otázku za 5 litrů, zavolal jsem (90 Kč min)
a myslel jsem si, že po vyslechnutí blábolů z automatu tak 3 minuty
budu přepojen do studia, protože skoro nikdo nevolal.
To víš, že jo, takové lobogo. Že prý než budu přepojen, jen co to bude možné,
tak mi zatím pustí erotickou povídku. Tu jsem se ani nenamáhal poslouchat
a jen jsem čekal, až slečně na obrazovce zazvoní foun. Zoufale prosila,
ať už někdo zavolá a mávala penězma. Vždy asi po 5 minutách se někdo "dovolal",
mezitím nic, total nic, tak jsem to vzdal. Patrně je třeba provolat tak 3000,
pak teprve někoho pustí k možnosti výhry. Je to zlodějna za bílého dne
v přímém přenosu, policie spinká. Mě to stálo 15x90 Kč a hlavně ty nervy.
Od vzteku jsem celý vibroval, ale dobře mi tak, takhle se u nás obvykle podniká.
Budu muset ten zážitek asi v něčem rozpustit, jinak jsem schopen ještě teď jít na VB.

loading...

LOL :-D, tak jsem si myslel, ze se zde pohybuji temer vyhradne osoby, ktere neco takoveho snad ani nedokaze napadnout. Ze zrovna ty, Fuente? Z takovych "poradu" vyslovene cisi, ze je to zlodejina.

To je stejne jako ty radoby aukce na internetu, jak prihazovanim male castky muzes vyhrat vec mnohem drazsi. Muzes na ne zkusit poslat obchodni inspekci pripadne radu pro televizni vysilani. Ale uspechem bych si nebyl tak jisty. Mozna zkus najit plne zneni "souteznich" podminek, treba to tam maji osetrene. Podobna 3,14covina bude to volejte vestce, nebo jak se ta blbost jmenuje.
Takhle v pozdnich hodinach se radeji divej na porno, to te alespon neokrade. :-D

volejte věštce a jejich zrychlené odpovědi - vždycky jsem si říkal, že tam brnknu a budu si myslet: přejede tě zítra auto? šance na ano je 50:50.
Jinak se skláním před Fuentem, že měl tu drzost to vyzkoušet, ikdyž věděl že to je kravina.:-)

Jj, Aukro jsem zkusil 1x a vyléčen jsem byl ihned.
Volejte věštce jde mimo mě a co se týče obchodních podmínek Svlíkačky,
tak je můžou mít vyvěšené třeba na každém rohu, ale pokud tam týpek zavolá,
oni mu řeknou akorát čekejte, my se vás budeme zkoušet připojit
a na obrazovce se skví akorát 90 kaček za započatou minutu + provozovatel,
baba jaga na obrazovce se nudí, tak je něco špatně.
Takové věci mi pijou krev, tak napřed napíšu Primě o vysvětlení
a mám 100 chutí zajít na policemany, tu půlhodinu si možná najdu.
Vyhodit 1350 korun za 14:30 min trvající hovor bez šance úspěchu se mi nelíbí.

Tak v hernim radu hernirad.pdf bys mel byt prepojen okamzite, jak se uvolni misto:

1. Volající na linku 906 90 69 69, který zvolí možnost přepojení do studia, je přepojován
v souladu s dramaturgií pořadu, zpravidla bez zbytečného odkladu po ukončení
předchozího spojení. Je-li zájemců více, je automaticky přepojen jeden z nich.

v souladu s dramaturgií pořadu

ano, mají to ošetřené. V dramaturgii může být cokoli, například to, že má moderátotka úpěnlivě prosit, nejméně 3x po pěti minutách, aby volalo alespoň co nejvíc lidí co se napálí a pak to "jednomu" (režisér ve studiu) zvednout. Kdoví, jestli je to vůbec přímý přenos a jestli si jich vždy ve čtvrtek nenatočí 7 do zásoby.

zpravidla bez zbytečného odkladu

Tím "zpravidla" jsou z obliga i kdyby tam někdo čučel hodinu na přepojení. A odklad nebyl zbytečný, chtěli za těžké peníze Fuentemu dopřát erotickou povídku do konce, co kdyby se pak rozčiloval, že nevyslechl důležité rozuzlení. :-D. Ale zpoza kamery je to docela hezké ]:).

ahoj no ja vyhrala hlavni cennu set box v hodnote 6200kc no kdyz meto dorazilo dom a zjistila sem ze tam je jenom ten set box plus programi na rok zdarma a ke vsemu to vypadalo jak krabice od bot mela sem dost obratem sem volala zpet do prahy kde sem chtela vysvetleni ze to ma hodnotu na internete kolem 3000kc a ona me hlasi ze to ty cenni dava sponzor tak sem ji poslala do..... a come zbyvalo nez sem to prodala za 13OOkc

To je asi ta karta co pojde rok a potom nejde ani "gratis" balik ked nezacnes platit.

Kazdy "podnika" ako vie a ako mu to zakon umozni - a klamat, zavadzat, podvadzat sa v TV moze, ocividne kedze sa to stale robi, takze clovek ktory nevie odhalit podvod sam, alebo pomocou internetu, je odkazany ucit sa na vlastnych chybach.

Ja podobne hry ignorujem, reklamy nesledujem a vsetky ponuky co maju v nazve "zadarmo" si overujem - dali by sa aj ignorovat, ale potom by zostali este horsie ponuky, lebo "zadarmo" znamena niekedy zadarmo, niekedy lacno a "lacno" znamena draho...

Zdarec lidi, prosím někoho o radu. Taky jsem na tuhle hru skočil, jak ryba na háček. No abych šel k věci. Po 12. min. jsem se nějak dovolal do studia a odpověděl jsem na otázku za 5000 kč. Nějaká slečna mi zavolala o dva dny později, ať jí zdělím svoji adresu, kam mi mají peníze poslat. Tak jsem ji vše nahlásil, adresu atd. a už je to skoro 2 týdny a peníze mi stále nedošly. Psal jsem i do Primi email a stejně mi ještě nikdo neodpověděl. Můžete mi někdo poradit, co mám dělat. Děkuji moc za rady. Kdyžtak mi prosím pište na ppawel@seznam.cz.Děkuji.

Bože lidi vy jste blbý...Stěžujete si na to, že Vás okradli o peníze, ale to je prostě normální businnes, ale vy jste prostě blbý, že tam voláte. To je na stejnym principu, jako když bude rohlík v jednom obchodě stát korunu a v dalším úplněten samej kilo...půjdu snad ten drahej obchod žalovat za to, že jim to stojí kilo??? Ne, ale prostě si ho nekoupím...je to svobodná volba každýho člověka, jestli tam zavolá, a pokud tam zavolá, tak musí počítat s tím, že ho to bude stát prachy...

Tipuji že jste tam také zavolal, vaše srovnání je nesmyslné. Tady je problém v tom že slečna v televizi, se svým pobízením snaží evidentně úmyslně navodit v divákovi dojem že "jí" nikdo stále nevolá a on může být ten jediný, což je lež. Mezi tím se už strhávají peníze od desítek, možná stovek volajících. Pozornost od svého skutečného konání se snaží odvézt svlékáním, víceméně šikovným žvaněním a úmyslně lehce dohledatelnou přihlouplou otázkou. Zajímala by mě její pracovní smlouva.

Nachytat se podle mě může hlupák i naivní génius, protože je to prostě podvod. Celkový dojem téhle pochybné "soutěže" ale svědčí o tom že tahle firmička MEDIA SUPPORT cílí svou zlodějinu spíše na jednodušší lidi.

Je to svinstvo stejně jako všechny bláznivé aukce, "licitace" atd. a zařadil bych do toho i světovou burzu, jedno velké kasíno.

měl si docela duchaplný komentář, ale pohřbil si to celý tím, že burza je jedno velké kasíno. To může říct jenom debil, kterej o tom ví hovno. Když burzy studuješ a porozumíš jim, tak tam máš větší šanci vydělat prachy než že tě vůbec přijmou někam do zaměstnání.

Co s tím má společného aukro? To je normální obchodní síť (jako třeba ebay), kde se kupuje rovnou nebo v aukci. O nic větší zlodějna, než normální obchod - pokud tedy kupuješ od renomovaného prodejce. JR měl na mysli "aukce" (ačkoli s aukcí mají málo společného), kde se kupují body a ty se pak využívají na příhozy - taková past na blbce.

Zdar Jarku, obcas kdyz mne nebere v noci spani se tez kukam na podobne zhovadilosti a uznavam ze se muze napalit i zkuseny kozak jako jsi ty(zaslepen vidinou rychlych penez)...nikdo neni dokonaly, jo minule jak sem na to cumel, ta kun*a mela celkem moc pekne kozy, jen mlasknout...Na ty vestce mam svuj nazor, " zavolej mi a ja ti povim co chces" 3-[

Fuente tak to len cumim a cucim. Kam sa podel tvoj rozum a selska logika? To fakt sa ti zacali tocit dolare v ocnych zrenickach a uz si mal pred ocami len hmlu? Ty hviezda CT1 a niekolkonasobny vitaz vedomostnej sutaze?
Okamzte vylez z Fuenteho tela ty votrelec a vrat jeho vedomie do jeho stareho, sexi-vypracovaneho tela. Bleskem!

dík za info a otestování.
mi nebylo jasné na čem ty pořady tolik rýžují, když si vydělávají na své vysílání - jsou to i ty doplňovačky textů a věštění z koulí na všech podřadnějších tv kanálech.
tak aspoň vím, na čem je byznys s "neprodleným přepojením do studia" založen.

Abych taky přispěl troškou do mlýna zoufalství - netušil jsem, že tam může opravdu zavolat i někdo jiný, než totální zoufalec a nositel sníženého intelektu. Už ta cena za minutu ukazuje, že je to zvěrstvo.
Fuente, až se zas někdy potkáme, koupím ti pívo na útěchu.

Když dotuju předražený dálnice a přeceněný Pandury, to pivo pro kamaráda mě nezabije, zvláště, když se z toho poučil. Vyjádřím mu tak svůj vděk za to, že to zkusil, nalezl pravdu o té prohnilé věci a já si z toho můžu vzít zdarma poučení.

:-D No jo, jako to ocenuju taky, na druhou stranu jsem na neco podobnyho v noci taky parkrat cucel a rikal si v duchu, jestli se jim na tak pruhlednej podvod muze nekdo vubec chytit a ono muze. :-D

P.S. Na stanici Spektrum davaji porad, kde delaji nejruznejsi figle, jak okrast lidi a neco podobnyho uz tam taky bylo. ;-) Ten porad doporucuju, velmi poucne!

Samozrejme ze to je odrb, v D to chodi na vsetkych kanaloch v noci uz roky mozno aj desatrocie. Sa divim ze to v D este nezrusili ved to uz musi byt kazdemnu jasne ze bud sa nedovola alebo daju taku otazku ktora je vyslovene "odrb" a na spravnu odpoved neprides ani nahodou. Najprv daju nejaku lahku za malo penazi aby niekto vyhral, a potom drbnu nejaky odrb.
Ono to tam je urcite malymi pismenami napisane ze musis "trafit spravnu linku" takze pravidla "sutaze" mas pred ocami, suhlasis si s nimi, a policia s tym nic nema :D Proste si namiesto spravnej linky trafil nejaku linku eroticka povidka :-D

P.S. ja som tam kedysi davno tusim na Sat1 tiez parkrat zavolal a aj som sa dostal do TV ale otazka bola odrb typu spocitajte hodnotu minci na obrazku a boli tam rozsypane mince ale aj pod sebou apod, to si nemal sancu spociatat ani nahodou, proste to bola vtedy nieco ako tipovacia sutaz pre zabavu :) Samozrejme nevyhral nikto, a to sa tam dovlalo aspon 100ludi vtedy :)

Vsak pisem ze policii by si navstevoval zbytocne. Maju to osetrene, v TV nie su blbi. Urcite je niekde na obrazovke napisane ze jak sa to "hraje" ta ich hra :) Mozno len na zaciatku toho programu, a mozno to je furt na obrazovke malym pismom, apod.
P.S. ono ale uznavam ze ked to clovek vidi prvykrat v zivote tak nechape ze preco nikto do tej TV nevola, ale po maximalne prvom pokuse o telefonat je vsjo jasno :D

Presne tak. Taky jsem tam pred par rokama volal a zrovna na to pocitani minci (myslel jsem si, jak su mazanej, kdyz jsem si to nahral, zvetsil a spocital). Taky jsem po prvnim telefonatu pochopil, ale nechapu ty, co tam volaji opakovane.

Teď tam někdo volal... vyhrál trojku za krále na sexesu..a ke konci hovoru řekl že mu trvalo dvacet minut než se dovolal.. to se mu to opravdu vyplatilo...i když 20 minut po 90 korunách je 1800..a vyhrál tři... tak i tak ale žádná slavná výhra za dotování erotických linek....

taky jsem se zrovna díval ... chlapec měl "štěstí"
Vždycky mě rozesmějí ti, kteří tam volají, 20 minut poslouchají kecy a pak si vytočí vybranou výhru. :)
Chtělo by to, aby tu napsal někdo, kdo se do toho studia dovolal. Jinak ani není jisté, že je to naživo.
Kdyby do toho studia přepojili až po 20ti minutách mě, asi bych té slečně pěkně nadal do ku...

Volat do TV vyžaduje značnou dávku naivity. U vás na diskotékách nebývají stripshow?
Já soutěžil jen v rozhlasové soutěži Deutsche Welle na českém rozhlasu. Jako výhru měli pro 20 posluchačů CD. Vysílalo se v neděli odpoledne a z celé republiky přišlo vždycky max. 30 odpovědí. Prakticky vždycky jsem vyhrál. Ale program měl asi minimální sledovanost a tak ho zrušili.

Pánové, dnes jsem se nudil a koukal jsem se za kačku svlíkačku, pozoroval jsem jak lidi volají, a jak si vytáčí ceny, případně otáčejí sexeso a neví odpoved. Tak jsem si odpoved nasel na netu, ke konci poradu jsem to zkusil. Čekal jsem cca 3 minuty, a schvalne jsem měl zaplou TV. Je to přímý přenos, a vyhrál jsem krásného bůra za necelých pět minut se vším všudy. Zřejmě je to na tom, kolik zrovna volá lidí, ale vyšlo to.

Stejně pořád nechápu o co vám, jde jako všude v investování jde o poměr rizko/zisk, pokud neni váš poměr kladnej, nebo neni obecně kladnej na té soutěži, tak co tam sakra děláte. O tom, že nějací lidi projedou pětikolo a nikam se nedovolaj - a co jako? To je přece normální. Taky každej los nevyhrává, nemužete si vsadit na všechny skokany na vodních běžkách, všechny akcie také nerostou, všechny dluhopisy také nebudou splaceny.

V tomhle threadu jsou dva typy bláznu : a) jedni co volaj, b) ti co nadávaj, že se tam akorád přijde o prachy a nikam se nedovoá.

Kdybych měl použít rovnítko normality mezi nenormálními, tak samozřejmě:

a>b

Je to zlodějina.Kolik může stát hodina vysílacího času v tv.?My s přítelkou jsme teda vyhráli ale s hodně velkým štěstím,protože ten obrázek dali jinej a ten byl lehkej.Jinak jsme se nechytli. Výhra 7000,provoláno cca 40min.Takže dobrý ale výborný určo ne.Nebylo to za kačku ale ta druhá hra co jde na jiném programu.Chudáci co volali po nás.

Prosímtě, jak jsi formuloval to trestní oznámení? Promiň, ale neexistuje jiná varianta než že to odloží.
Jinak každému rozumnému člověku musí být jasné, že je to pro volající nastaveno velmi nevýhodně - musí to vydělat na ty výhry, vysílací čas a mzdu moderátorky + profit provozovatele a provozovatele linky- takže kolik minut asi musí "hráči" provolat, aby se to zaplatilo? Pořad trvá 60 minut...

Jojo, taky jsem nalétl. Vidina snadno získaných peněz mne ošálila. Jednou takle večer jsem zavolal, běželo to na Prima Cool myslim. Už si ani nepamatuji jestli to bylo počítání obrazců či najdi rozdíl, každopádně to bylo za dost. Pořad se blížil ke konci, tůt, něco zakvákal automat, pak nějaká povídka, kterou jsem ani nevnímal, soustředil jsem se na obrazovku jestli se někdo dovolal dřív, nebo přepojili mně. Nic se neděje, počítám vteřiny, minuty, po pěti si řikám no to už by stačilo, automat říká nezapomeňte na to, že vás kdykoliv můžeme přepojit do studia, slečna na obrazovce ve spodním prádle se svíjí a žádá o zavolání, přemluvil jsem se ještě na jednu minutu, pak si řikám ještě jednu a dost, tramtadá konec pořadu. 8 minut na drátě a stejnak kulohulo. Poučil jsem se, nadával si do blbců, pokorně zaplatil paušál a život jde dál.
Holt podobných blbců, jako já, se asi najde mnoho :) snad si to tu přečtou dříve než podlehnou pokušení :)

:-D no vy jste hustáci, věřte že jsem za svuj život viděl spoustu zpusobu jak přijít o prachy a tenhle patří k těm nejblbějším

Prijit o penize = LOSS, zatimco utraceni = LOSS ale s benefitem, treba sexu v pripade prostitudky, dovolene v pripade nakupu letenky atd. Utracet clovek (ja to treba nedelam) muze a o nic neprichazi, pokud si za to kupuje aktualni benefit. A zde si treba nemyslim, ze za provolanty litr je adekvatni bejt nasranej 10minut na telefonu ;)

Když peníze utratíš za pivo, tak z toho je taky benefit. Jakej je rozdíl v tom, že utratím peníze za pivo, nebo je projebeš s hampejznicí? No jo, u šlapky můžeš těch benefitů získat víc a dokonce na dlouhou dobu.

BTW - peníze nejsou v životě to hlavní, viz můj avatar.

nikdo jsme tu nikdy nerekl, ze penize jsou to hlavni, nejsou. Ale jsou hodne vysoko na zebricku, da se tim supportovat dost veci, vcetne zdravi i stesti.

vcetne zdravi i stesti.

tak tieto 2 veci peniazmi supportovat NEJDU!
Preco vsetci prachaci droguju az ich z toho vystre (a to nielen Michael Jackson). Lebo mal malo penazi? :-)

P.S. skutocnost je taka ze cim viac penazi mas, tym MENEJ mas skutocnych priatelov. Ptz ich vytlacaju ti co sa kamaratia len s tvojimi peniazmi, a tych je potom asi tak 99% ludi okolo teba a pretvarka jak svina. Viem dobre :)
Takze ked ma niekto malo penazi mal by sa z toho tesit! :-D

Ale jdou - napsal jsem SUPPORTOVAT, ne nakoupit ci vymenit, jen supportovat:
Zdravi - i lepsi leky, nadstandatni pece, nadstandartni luzka (a tam se clovek taky jinak uzdravuje), do-not care jestli nemoc prejdu nebo budu na nemocencke, protoze mi to finance nezajima atd..

Stesti - Jedu na hory, ne a misto stezeni je slunicko, pokud penize nemam je to k vzteku - snih na sracky a nezalyzuju si, dovolena bude mozna fajn, ale clovek nebude nadseny - mam penize? Tyjo, sviti slunicko, ale neni to ani nalyzovani ani na koupani, nevadi koupíme si tu nějaká kola nebo zalezíme na bahamy se vykoupat a treba zitra zpět, pokud napadne sníh...

Vis jak bude nasrana divka (a i tom je stesti) kdyz se mate jit nekam podivat a bude prset? Kdyz mas dost penez muzes to ovlivnit?

Penezma nemuzes koupit stesti ani zdravi, supportovat ano. Zatimco Lasku nemuzes ani koupit a jen velmi tezko supportovat.

Vis jak bude nasrana divka (a i tom je stesti) kdyz se mate jit nekam podivat a bude prset?

coze? Divka ktora ma rada teba, a nie tvoje peniaze NEBUDE nasrana ze prsi. Bude nadsena ze nemusi sa nekde vlacit ale ze mozete ist rovno na vec v hoteli a dokonca mate na to cely den! :-)
Ked je nasrana ze prsi tak ju hned posli doprd.. Nejde jej o teba.

P.S. a zazil som nudu a nervy na nenormalne drahych dovolenkach (drahe napr. 1500eur/osobu na 2tyzdne //edit: sice ta bola relativne Ok ale ina za 1000 bola naprd :) a totalnu srandu a zazitky na vandroch v lese a zadarmo :) NENI to umerne peniazom.

Zdravi - i lepsi leky, nadstandatni pece, nadstandartni luzka (a tam se clovek taky jinak uzdravuje),

to tiez neni pravda, vacsinou su tie najlepsie lieky zadarmo (alebo tie najlacnejsie :) Lieky za peniaze neliecia, ptz pre vyrobcu je lepsie aby si bral lieky navzdy, aby mali z teba trvaly zisk :D
A nemocnici sa treba vyhybat oblukom, je uplne fuk ci standardnemu alebo nadstandardnemu lozku :)

Vis jak bude nasrana divka (a i tom je stesti) kdyz se mate jit nekam podivat a bude prset?

Pokud ta dívka někam s tebou jede, tak tam jede kvůli tobě. Takže jí bude šumák, či je sníh, nebo prší, hlavně že je s tebou.
Pokud tam jede kvůli něčemu jinýmu, tak je to hnusná zlatokopka a patří nakopat do ... no vajca nemá, tak někam jinam.

Ale tebou vyjadřované myšlenky ukazují právě to jedno - prachy prachy prachy a díky nim si seženu všechno ostatní.
Štěstí si za prachy nekoupíš. Jde o to, z čeho seš šťastnej a na to stačí málo. I lidi, co mají málo věcí, dokáží být šťastní, když jim stačí to, co mají. Naopak ti, co se dívají na to, co ještě nemají, tak ti šťastní nebudou nikdy.
A nepleť si radost z věcí za prachy se štěstím - to jsou dvě různý věci.

:-) uz se na mne zase vozis, ach jo. Ale me to nevadi, ja jsem v praci napriklad se starsima kolegama. Jsou v pohode a noramlne spolu vychazime, nicmene radeji domluvim, kdyz mluvi o politice a jinych "tematech", nema cenu byt zbytecne na rane. Ale vetsinou nemaj pravdu. 8-)

Za ten provolany litr si ale kupis BENEFIT "moznost vyhrat neco" :) A vzruso (hormonalny koktejl v krvi :)
Samozrejme volat na tie blbosti je nezmysel, ale nie kupit si pivo (pricom u toho piva nejde ani tak o pivo ale aj o to ze cloevk je niekde v spolocnosti a citi sa v tej spolocnosti dobre). A to je maximalny benefit aky na svete existuje.

Patrne to tu jako BENEFIT neberou, jinak by ten BENEFIT vzali a misto zakladani takovychto threadu byli pripraveni utratit již padesátý-osmý litr za telefon za tuto "luxusni sluzubu" ;)

jo, byl jsem necelý týden mimo zprávy a nestačím valit bulvy. takže kočí tam nebyla kvůli svému zdělání, ale protože oblibuje kabelky.
v další fázi z nich vypadne, že mají nejradši medvědí kožešiny, a já už tuším kdo nařídil globální roztávání a chcípání brtníků.

necet jsem vse ale zaujale me jadna reakce...

Jj, Aukro jsem zkusil 1x a vyléčen jsem byl ihned.

ja na aukru obchoduji pomerne malo ale uz mam za ten cas obrat asi 200-300 aukci a nesetkal sem se ani s jedinym problemem
a to nepocitam desitky tisic co jsem usetril

a pokud si rikate 200-300 aukci je hovno tak muj strejda ma obrat asi 7000 aukci a setkal se zatim s jedinym problemem a to ze mu kupujici nezaplatil

nechci te nak urazit ale pouzit aukro 1x a uz se setkat s problemem je bud veeeeeelika nahoda nebo si peknej vul :-)

pokud se nepletu, tak to potom níže upřesnil, že nemyslel aukro ;) taky si na aukro nemůžu stěžovat, sice tam pouze nakupuji, ale zatím jsem neměl problém, i když se mi ze začátku nezdálo platit předem na účet a až po přijetí platby to pošlou, ale nakonec to vždy dopadlo dobře.

sorry za OT, ale taky se chystám na nákup na aukru. Dá se s prodejcem domluvit na poslání pdf výpisu z bankovního převodu nebo musím čekat až se mu peníze přičtou? Vím, ideální by bylo domluvit se s přímo s prodejcem, ale je to spíš teoretická otázka, zajímá mě jaká je praxe. Díky

v poho, jen se ptej.
Záleží samozřejmě na prodejci, většinou ale čekají až se peníze přičtou na jejich účet a potom teprve odesílají. Z praxe to jsou dva dny než se částka objeví na účtu. Zatím jsem nikdy nespěchal natolik, abych nevydržel dva dny ;) tak jsem to ani nezkoušel urgovat. Každopádně je dycky jistější přečíst si komentáře k aukcím prodejce, kontaktovat ho, ale ne každý sedí od rána do večera na netu a čeká až mu někdo napíše.

Jo, jasně, jen mě to napadlo. Při jiných nákupech jsem to řešil i takhle, že se poslal screen převodu a bylo to. Ono dva dny přepsání peněz na účet, balík z opačného konce republiky tři dny, pak máš víkend, na poště nikdo a už je to prodloužené o týden.)
Ale ne, čistě teoreticky, asi si holt počkám, pokud tu aukci vůbec vyhraju.)

Čoveče v pondělí večer kolem 8 jsem vyhrál aukci, prodejce byl z Brna, poslal to na dobírku a včera jsem měl ve schránce lístek z pošty. A to jsem ze severu Čech.
Ze soboty na neděli jsem vyhrál další aukci, po obdržení dodacích údajů jsem odeslal finance na účet a v pátek odpo taky lístek ve schránce. V úterý obdrželi platbu na účet, ve středu poslali a v pátek to tu bylo. Zas tak dlouhá doba to neni ;)

Takže chceš koupit toho tamtoho? :-)
Na Aukru na screen převodu už moc lidí nehraje. Spálili se, převod se dá i zrušit... Ale je dobré po poukázání peněz poslat prodávajícímu zprávu o provedené platbě.
Ale naprostá většina má obyčejně zabaleno a po připsání peněz běží na poštu.

Ano, také jsem byla tak hloupá :D . Ale řekla jsem si, že max. 1 min. a kašlu na ně, jenže!! Uběhlo 55 vteřin a já to tedy položila. Kontrovala jsem svůj kredit a přišla na to, že mi odečetli 180kč. Promiňte za silná slova, ale SERU NA NĚ!! xD Jsou to akorát ZLODĚJI. Aspoň se do budoucna nenapálím ;)

Otázky dávají stuidní, aby si všichni mysleli, že můžou vyhrát. Mají to ale spočítaný tak, že když ta micena na obrazovce vykřikuje "Nespěte, volejte", tak LŽE, protože, vsaďte boty, že nejmíň 10 lidí tam sedí na drátě a nechají se krmit těma hovadina v naději, že je "přepojí" do studia. Tohle není "normální bussines", jak psal kdosi, ale OKRÁDAČKA. V normálním obchodě nikdo nikomu nelže. Pokud máte pocit, že lacino přijdete k váhře, že to víte v v noci tam stejně nikdo nevolá, tak se probuďte. S největší pravděpodobností se buď vůbec "nedovoláte", to znamená, že pořad skončí dřív, než vám ty jejich drahý blbosti odvykládají nebo vás nechají placeně "čekat" tak dlouho, až se jim ta kravina vyplatí. VARUJU VŠECHNY - NEVYDĚLÁTE.

Jo dnes sem si schvalne dobil kredit za 500 rikam si snad to bude stacit pac to slecny ve studiju jeste natahujou a kdo vi co nez povim kam to poslat atd.Skoro 6 minut tam jedou ty jejich povidky a ta ve studiu rika vy se mi tam zakecavate s tema erosenkama nikdo nevola a ja cekam vzteky uz nevidim a pak dojde kredit to me poser.
Vedel sem,ze to nebude jen tak,ale TOTO!!!!!!
Kurva kdo chce valku bude mit valku maji stesti,ze nejsem z prahy jinak bych to sel pozabijet a vypalit do zakladu cely ten zkurveny cirkus.Ted se tak nasrany,ze neusnu nejradsi bych nekoho zabil.
Navic sem volal z dalsiho telefonu a jak dosel kredit i tam tak to neprezil ani nebyl muj kurva.
Hlavne ze rikaji at nespinkame nebo at jenom nehledime,kurva drahe divani,ktere nestoji za nic,jedina na kterou se da divat je ta cernovlaskaco tam dnes byla,ostatni nemusim.

Ale na vsechny casem dojde.... aspon se to rika,ikdyz to neni pravda svine se maji cim dal lip a obycejny clovek nema nic, cely tento skurveny system potrebuje jen jedno.

Tak tak, ako som uz pisal, z duse nenavidim klamstvo, ja by som teraz volil taku stranu ktora by zakazala klamstvo v mediach, kludne by to mohol byt trestny cin, ale toto nikoho netrapi.

A volal jsi tam předtím, co sis to tady přečetl, nebo až poté?

Myslim ze na to si vies odpovedat aj sam. ;-)

94.112.4.xxx - mozno ta to ukludni, mozno nie, ale bud rad ze si stratil par stoviek, je vela moznosti ako prist o tisice, aj desattisice, legalnych moznosti! Inak neviem ci nieco vysudis, oni to urcite maju pravne vyriesene, tym ze si tam volal, si automaticky suhlasil s podmienkami, ktore ani neboli na obrazovke.

Rada pre vsetkych co veria mediam a roznym hram:

- pokial mate sancu vyhrat, hrajte, asi nevyhrate, ale mate sancu
- pokial od vas chcu mail, dajte im alternativny, nie hlavny
- pokial chcu mobilne cislo, dajte im tiez alternativne, ale len ak mate k nemu dalsi mobil, inak sa nedozviete ze ste vyhrali
- pokial vam z telky hovoria volajte, linka je volna, preco nikto nevola, tak je to podvod
- pokial vam zavolaju alebo pride list ze ste vyhrali auto, tisice, miliony, len si musite nieco kupit, tak vedzte ze je to podvod a bezpecne nic nevyhrate, okrem toho ze vas budu otravovat

- posledna rada, riadte sa svojim rozumom, ak je nieco prilis lacne, prilis vyhodne, alebo inak podozrive, je to PODVOD!

No jasne,ze sem si to precet a zvazoval dlouhe tydny zda to zkusit nebo jen cumet,kdyt uz nespim.Ale nikde neni psane,ze budu kdovi jak dlouho poslouchat nejake kokotiny nez se me rozhonou prepojit.

PS:taky sem napsal,ze sem vedel,ze to nebude jen tak a z toho si ty chytry muzou odvodit,ze sem to cet....

V týhle republice se podniká podle toho, jak jsou postavený zákony. Že ano,... A ty jsou postavený dost divně, když se politikům povedlo spronevěřit, nebo nakrást státní miliony - přes účty podnikatelů, a těch cest jak to udělat jsou tisíce a nakonec na ně nikdo nemůže. Prostě zákony jsou děravý, profitujou jen zloději a slušný člověk je a bude vždycky bit. 3-[ Omluvte mě, politikaření sem nepatří, ale otázka je kde končí podnikání a kde začíná zlodějna.

V sobotu jsme s kolegou telefonovali do pořadu "svlíkačky za kačky" a dovolali se !!!
A to hned 3x ale až po 3tí jsem vyhrál 5000,-kč.
Dal jsem své údale s adresou a bylo mi řečeno, že v úterý 13.2.2012 mi budou volat !!!
A NEVOLALI...... A co ted´ ?
Kdo to provozuje, nevíte?
Nebo se mám obrátit na TV radu pro vysílání? Vždytˇnejen,že mají prachy za hovory(90,-kč/min)
ale ještě neplatí výhry!!!

Nechápu jak někdo může volat na tyhle sračky.Stejně tak nechápu jak nějakej honimír může živit erotický linky.Když u telefonu sedí stará kunda a ještě u toho háčkuje..No mě poserte co jste to za lidi??A ty věštci? Tak schválně zda jste frajeři věštci tka mi řekněte co budu mít zítra k obědu.Akorát okecáváte lidi blbostma....Za debilitu bych vám max. rozsekal držky.
:-):-D

:-):i: Není nahodou padělání bankovek trestné? Teď v tuhle chvíli sem zahledl jak se ji pětilitr omylem otošil a je to kus papiru... pritom nikde neni viditelne ze se jedna o maketu ci neco v tom smyslu... Mě to přijde jako padělání. :) omlouvam se za kvalitu textu nevidim na klavesnici jak sem zkouřenej :D

Padělat ani dokonce kopírovat, ofotit se nesmí bankovky stejných rozměrů jako pravé. Ten pětilitr co má někde zastrčnej je podstatně větší než "pravej". Ve skutečné velikosti by na kameru z něj byla vidět prdlačka. Ta dáma je tam nasvícená jak Škrhola, takže ta socha bankovky je ještě i víc kontrastní a se sytějšíma barvama, než obvyklá.

Ač pořadu od té doby nemůžu přijít na jméno, donedávna jsem se mohl čučet v práci na TV
a v té době ve čtvrtky běžely jinde jen hrůzy typu EZO. Normálně mě zaujala "Jenni Kohoutová,
alias Jenni Gregg", XY jiných jmen má. Nečekal jsem, zda bude svlečená, ale prostě má úžasnou mimiku
a po polovině pořadu se vždy rozjede i s mluvou a gestama, to jsem si vychutnával.
Trochu jsem zapátral a slečinka má dost zajímavá videa na netu, zvláště mě zaujal spanking slečny. :-)
Fotka moderátorky je zde, ty ostatní dost hrůza, vyjma jedné bloncky, dost prsaté. Jenni Gregg:

Googlu sa nepacila fotka, musel som ju zmazat (fleg)

Také jsem tenkrát podlehl "chtíči" po snadné výhře a za dařilo se!
LCD televizor, ale kdepak je ? už měsíc a půl mi nic nepřišlo.
A nejsmutnější na tom je, že mam paušal skoro 4 000.- Bezcitný zloději
Člověk by se chybama ničeho nenaučil!

Absolutní podvod, neřešit....Nikdy jsem to nezkoušel páč to je přesně ta situace kdy z toho podvod přímo čiší. Jen jsem si myslel že už nás nemaj za takové idioty a mohli by příjít s něčím chytřejším. Jinak baby jsou všechny dě-vky je třeba jen pohledat na netu a zjistíte že jsou to ruzné flundry a pornokopky.

tady máš odkaz na tu dnešní flundru:

Bohužel link musím smazat, ač je to proti mému přirození. :-)(Fuente).

No a zrovna dneska jsem si tak bezva zašťouchal s novým objevem,
dámy se za malý příplatek nechají točit o 100péro, některé i zadara.
Co já s tou sbírkou videí budu dělat? Asi si založím vlastní porno server. 8-)

V UK u soutezi tohoto typu vlada naridila, aby se musel zobrazovat pocet aktualne volajicich soutezicich, aby si kazdy rozumny clovek mohl udelat obrazek o svych sancich. Je pravda, ze takhle je to hodne lakave a jednou pred osmi lety, silne posilnen alkoholem po navratu z restauracniho zarizeni, jsem podobnemu svodu take podlehl.. tehdy me to nastesti stalo jen stovku, ale ona stokoruna byl dostatecny medikament k vyleceni z podobnych blaznivin :)

Tak aspon niekde to zatrhli, niekolko hodin nonstop klamania divaka, u nas sa klamat moze, aj pripad Skylink to dokazuje, uz to bude len horsie, az kym sa nenajde niekto kto ma dost penazi na pravnikov a nezatrhnu to aj u nas, ale kto ma dost penazi, tomu to bude jedno a kto nema, ten nebude mat na pravnika, dobre to maju vymyslene.

Všichni víme, že to není první pořad tohoto typu. Mě osobně však děsí zejména samotná forma! Vždyť je to ta nejubožejší, nejšpinavější, kolotočářská sračka již na první pohled. Tento druh a design byl vždy k vidění výhradně na Matějské pouti, jako typický projev takzvaných světských a vůbec nechápu co to dělá v jakž takž normální televizi. Ještě tak možná na nějakém pornokanále by se to dalo pochopit, ale to bychom zase uráželi příznivce erotiky takže ani tam ne! A navíc je to skutečně typický podvod, takže podle mne to žalovatelné je!!!

Urcite ano, uplne jasne klamu a ani to neskryvaju, ale ide to neskoro, je tam erotika tak sa spoliehaju na to ze nikto ich nebude zalovat koli hanbe ze by sa ukazalo ze dany program sledoval. Navyse vysudit by mohol asi len sumu ktoru prevolal a to sa to nestoji, len sa spojit s dalsimi podvedenymi a najat si jedneho pravnika, podobne by mali postupovat aj podvedeni v kauze Skylink/CS Link.

Ale tohle prostě musí být zlodějina. Pochybuju, že v tolik hodin tam volají stovky lidí. Zavolá určitě sem tam někdo, tak musej lidi pořádně oškubat aby se to vyplatilo. Pokud myslíte to vysílání od půl jedný ráno, tak mi nejde do hlavy, kdo se na to kouká, napadaj mě jen lidi co v noci pracujou. To snad i kdybych chtěl, tak usnu.

já jsem na to před pár dny taky náhodně přepnul, když na sledovaném kanálu švihli reklamu - typicky projíždím všech 70 kanálů jak kokot - zasraný reklamy. každopádně když jsem tam viděl nahou babu, tak jsem se chvilku sekl :D ale jinak je fakt nehorázný, že tam vůbec někdo volá a že to vynáší. Dneska se dá vydělat fakt na čemkoliv. Nevím, jestli to je projekt přímo té TV, ale nejspíš jo, bo externí společnost by si koupit vysílací čas nemohla (vycházím z údajů cen za reklamní čas).

Vždycky se nejvíc a nejsnadněji vydělává na lidské blbosti a ochotě uvěřit, viz magnetizéry a další nefunkční kraviny do aut na úsporu paliva.
BTW - na jakým kanálu tu svlíkačku dávají? Nikdy jsem na to nenatrefil.

no ty magnetizéry mají docela promáklej marketing, viz ty jejich osvědčení a další žvásty. tenhle pořad je čistě jednoduchá ochcávka, v tomhle případě spíš lidí věří v právní stát, že "dyť je to v tv, ty přece nemohou podvádět", protože to, co je v tv je oukej.
Jinak je to tuším prima či nějaká její odrůda.

tak já na to nekoukám, ale to neznamená že nejsem v tu dobu živej - my co dáváme několik energy drinku denně pro svuj normální běh chodíme do práce normálně, ale ve 2 ráno jsme jetě živí ;) - akorád nečumíme na píčoviny, ale čteme manuály 8-)

S tymito odrbami mam viac skusenosti a mozem povedat, ze sposobou ako ludi okradnut maju viac. Skusenost 1. Raz som tak v noci nemohol spat a narazil som na prima cool na spominany program. Bolo to us nejako 5 minut pred koncoma, ale predsa som zavolal. 3Minuty som pocuval Len same blbosti a program skoncil. Nie vzdy Su ale taketo programi kde nesympaticka slecna prosi o zavolanie vyslovene podvod aspon Nie tak uplne ... S tym suvisi dalsia skusenost ... Stil tv vysiela od 22'30 do 00'30 "sexy vyhru" otazka bola na sposob - prelozte eve zapalky a vytvortevtym najvacsievcislo. Mne vyslo cislo 99 miestne a bol som si tym 100% isty. Zavolal som a po 5 minutach ma slecna arogantne "privitala" to vam trvalo, nevahal som a povedal som , ze ako blb cakam 5minut pricom som prevolal 8. EUR nesympaticka slecna zostala z mojej reakcie zaskocena a ihned som bol odpojeny asi aj kvoli par teplym slovam slecna uz Len dodala - AAA pan to polozil. Zavolal som znova, ale z ineho mobilu. Opat som cakal 5 minut. Bol som prepojeny a cislo som hned povedal , no s vypulenymi ocami som sa divil, ze jevodpoved nespravna. Na konci programu otvorila obalku s riesenim kdee bolo cislo iba 65 miestne. Svojim riesenim som si bvol isty, pretoze som si to prepocital aj s profesorom. Vyplyva z Togo to, ze v takejto sutazi sa.neda vyhrat, pretoze riesenie si vymyslia ine, alebo do otazky zakomponuju chytak. Pamatam si ze kedysi Tyson na tv paprika bezal program nautik tv kde ste sa mohli dovolat ah ihned, al jebola links obsadena. Otazky tam byvali typu - povedzte nazov zivocicha na obrazku. Dali tam plutvu ruby, no a hadaj! Presiel som cely net, 4. Encyklopedie a medzi mojimi 7 odpovedami musela byt jedna spravna ... Odpoved nikdy jeukazovali, takze to bol strike fake ... Tot moje skusenosti teraz uz aspon viem, ze " zadarmo " to nikdo nic neda

Jsem na tom hodně podobně. Nechal jsem se chytit úlohou ze sirek. Také jsem našel vyšší číslo. Ale nedovolal jsem se. Sexy Šance běží na programu Pětka a podobný program běží i na Óčku.
My napálení jsme odkryli jejich fintu. Na jejich obrázku jsou asi 2 sirky bez hlaviček. A s těma se nemůže hýbat, protože to podle nich nejsou sirky. Když tu fintu znáš, tak to vyřešíš ke shodě s jejich řešením. Ale já už tam nevolám, protože se obávám, že mě stejně nepřipojí. V dalších úlohách tě navedou k unáhlenému zevšeobecnění. Třeba kvůli tomu, abys co nejrychleji zavolal, aby tam ti chudáci nemuseli pořád naříkat, že jim nikdo nevolá. Za většinou takových programů je maďarská společnost. contact.htm
Ve světě je vlna odporu proti tomuto formátu - AntiCallTV
No a tady v Česku si chladíme žáhu tady:
http://sexy-sance.blog.cz/1211/jak-jsem-volal-do-s exy-sance
Možná by této zemi pomohlo, kdyby někdo přeložil z francouzštiny:
4765fr.pdf
a pak bych, třeba i já a další, podali stížnost do RRTV.

Přijde mi, že tady většina nechápe rozdíl mezi pořadem/systémem, který vydělává na pravidlech, která soutěžící nepochopí (např. typ letadlo apod.) a takovém, který se vlastních pravidel nedrží a záměrně je porušuje. První případ je běžnější a všichni ho označují za "podvod", ale o podvod z právního hlediska nejde. V druhém případě jde o klasický podvod a obětí může být kdokoli bez rozdílu inteligence.

Za kačku svlíkačku je, zdá se podle zdejších ohlasů, zástupce druhé skupiny - nepřepojují do vysílání okamžitě, jak uvádějí v pravidlech (poznámka o dramaturgii před zákonem neobstojí), neposílají výhry pod nejrůznějšími záminkami apod.

Spíš je mi divné, že nikdo zatím nedal podnět k trestnímu stíhání resp. pokud ano, tak na čem to vyhořelo.

Poznámka o spící policii mi ale přijde dost ubohá. Nahlašte to a až pak teprve hodnoťte.

To víš, že jsem si to nenechal ujít, už jsem o tom psal.
Stručně řečeno, poslali mně hned málem do pryč, jáké to překvapení.
Velice neochotně sepsali protokol a za 14 dní sorry hošo, máš smůlku.
K podrobnostem se nechci vracet, neb bych zase chytil nerva.

Aha. Rozumím.

Ono na polici bohužel pracují také jen obyčejní lidé. Tj. většina takový systém zařadí do první kategorie a spláchne to tím, že je to tvoje "blbost". Což je ale jejich omyl. Druhý důvod může být, že to člověk nahlásí jako svůj jediný případ. Pak to policie nehodnotí jako přečin, protože v jednom případě může jít o malou částku (je asi potřeba to hlásit jako trvalou trestnou činnost se škodou větší než nepatrnou 5000+).

V případě, že to policie vzdá (z důvodů, že k tomu není kompetentní), tak bych se ještě obrátil na ČOI nebo možná lépe na příslušný obecní úřad, pod který provozovatel spadá. Ten totiž vydal povolení k provozování takové hry dle loterijního zákona.

Existuju zakony na ochranu spotrebitela/obcana, nie som pravnik a neviem ako je to v CR, ale v SR je zakon o dobrych mravoch a su aj dalsie. Ak by sa taky program vysielal v prime time, myslim ze by naletelo viac ludi a niekto by to posunul dalej. Nemoze byt predsa v sulade so zakonom uplne jasne klamat v celoplosnej televizii, to nie je ani zavadzanie, ale klamanie v priamom prenose.

Inak ja som sa na takychto programoch nenachytal, ale klamstvo nenavidim a je mi zle z toho ze takto vo velkom a beztrestne je v nasich republikach mozne klamat a podvadzat.

Trestní stíhani by ti nepomohlo, když si to přečteš, tak jak chceš na ně utočit?? :-)

http://www.mediasupport.cz/Podminky_provozu_linky_ 909906969.pdf

Hold je to jen naše blbost, že se necháme zlákat... Každý vidí výhru za jeden hovor, ale ten hovor tě stojí ranec jako hovado.. :-) malo kdy ti výhra pokryje naklady za hovor :-) Radší sledovat a NEVOLAT a když už se někdo rozhodne volat, tak at si nejdříve přečte Podminky provozu linky 909 90 69 69 Viz. odkaz

http://www.mediasupport.cz/Podminky_provozu_linky_ 909906969.pdf

A myslim si že si to ten dotyčný který tam bude chtít zavolat hned rozmyslí :-)
Já tam taky dnes volal, 5min mi tam kecaly nějaký pitomí příběh, chtěl jsem to vyzkoušet a věděl jsem že mě to bude stat dost peněz (500Kč za 5min je myslim dost), jak jsem viděl, jak ta buchta v té televizi stále říka, at voláme a nespíme a já přítom telefon u ucha už 5min a čekal až mě přepoji,tak jsem to vzdal, řikal jsem si že to pětikylo by stačilo.. :-) Počital jsem s tím, tak mě to tak nesere, horší by bylo, kdybych si říkal po té 5min , že už to za ten hovor děla docela hodně že počkam a z výhry si zaplatím ten učet.. Bůh ví jak by to dopadlo, rozum mi řek STOP po 5min... A myslím si že většína si říka, že 2min a položim to, akorad už je jim lito těch 180kč,tak si říkaji, ještě minutku a už to položím, akorád už to neni 180kč ale 270kč.. tak si řeknou no co, počkam si až mě propoji a vyhraju tu sumu a zaplatím si ten učet...... a to je ta chyba!!! Mi lidi si za to mužeme sami, že jsme tak blbí, ale čemu se divit, jsme ČEŠÍ.... :-D

RADA NEVOLAT!!!! pokud ti jde o vyhru :-) Ta výhra nema cenu toho hovoru!!!

Je to pro ty, co neví co po nocích a maji tučnou peněženku at si zavolaji :-) Dostanou menší dáreček a ještě uvidí, jak se odhalí moderátorka :-) Ale kvůli toho tam většína vola.. :-) jestli neví co s penězi, tak stačí řict, dám číslo učtu a s těmi penězi bych určitě lépe naložil... Jak říkam většina lidi tam vola kvůli svlikačce, ale ti co by chtěli volat kvůli soutěží, tak to radší běžte a nakupte si za 2000kč stírací losy a udělate lip, je tam větší šance na vyhru a hlavně se nečeka !! :-D

Ať žije ZA KAČKU SVLIKAČKU :-D:-D:-D

Stoji to 90kč za každou započatou minutu :-)
Ani tam nevolej, ale kdybys ses rozhodl tam zavolat, tak počitej s tím, že to zadarmo nebude :-)
jestli budeš mit to štěstí a přepoji tě do studia , tak to zadarmo nebude, vyhra pokryje ty tvoje naklady za přepojení.. :-) Hůř, jestli nevyhraješ ...A to kolo štěstí je totalní blbost... ty zavolaš za paušal vysoliš 2000-3000kč a padne ti že si vyhral USB Flash disc v hodnotě 200kč, tak jak to bylo dneska .. :-D mě by jeblo :-D ja tam sice volal, ale po 5min jsem si řek že to seru a jsem rad že jsem to udělal...
Jinak rada: Nevolat a jen koukat, pokud je tam šikovna buchta :-)

Dneska jsem taky skouknul (myslím celkově potřetí, ale vždycky jen chvilku) tenhle pořad - "Za kačku svlíkačku". Byla tam otázka za pětilitr - co znamená slovo "čaturanga", a možnosti A,B,C,D. Výsledek jsem si vygoogloval (ve zkratce indické cvičení). Byla tam hezká roštěnka, a na okamžik jsem zauvažoval že bych tam třeba mohl zavolat... Ale protože jsem naštěstí nedůvěřivej, tak jsem předtím sednul na net, a zas použil strýčka Googla a zadal do vyhledávače "volání na etorické soutěže v TV", no a v prvním výsledku mi vyšel odkaz na tuhle zajímavou debatku .-)
Jsem moc rád, že jsem si potvrdil můj předpoklad, že v tomhle (a jemu podobným) pořadu jde jen o to z lidí dostat peníze :-) A že jsem tam nevolal a tím ušetřil! :-) Vlastně jsem o ty neprovolané peníze bohatší :-D
Takže moje ne rada, ale poznámka pro ty, co uvažují zúčastnit se jakýchkoli soutěží, které zavání snadnou výhrou: Předtím, než se zúčastníte, zkuste si ověřit "spokojenost zákazníků" :-) V tomhle "právním" státě vás totiž chce odrbat skoro každý... počínaje státem samotným v podobě různých "Kalouskovských" daní, přes producenty takových "soutěží" a v nejhorším případě konče lichváři co půjčí každému za nebetyčné úroky... Vyplatí se chvilku přemýšlet a nebýt důvěřivý, a minimálně si nabízené služby a informace o nich ověřovat. Přeji všem slušným lidem to nej do nového roku 2013, a ať se naučíme lépe zacházet se svými penězi (taky se pořád učím, a průběžně zpětně zjišťuji že si semtam taky koupím nepotřebnou pí.ovinu) :-D

Mohu jenom potvridt..na programu petka ..je taky nějaká podobná soutěž..Najděte rozdílný obrázek..Bylo to jasné,viděl jsem to zachivlku..On pořád ve studui říkal..volejte? Nikdo nechce 5000,-..stačší mi říct jaký obráek je jiný a máte 5000..Nidko nevolal asi 5 minut..tak jsem vzal mobil a zavolal..samozřejmě že 140,- pryč za nic..dalo mi to ještě nějakou otázku a ani to nezopakovalo,vubec jsem nevěděl voco go..jestli to takhle udělalo více lidí,tak se nedivím že dávaj 5000 tak snadno,jelikož oni získají 100x více..už nikdy více takových her..a asi po 20 minutách co tam nakonec zvýšil výhru na 6000 a strašil že se blíží konec vysílání najednou se našel nějaký výherce..Podvodníci..

:-p tady nikdo nepochopil, ze Za Kacku Slikacku je pro deti, jez k tomu puziji telefon rodicu, cimz se to stává velice efektivní zpusob jak se pomstit rodicum a vytahnout z nich penize. Ze to nekdo pouzije k necemu jinemu je ubohe.

Jo, tak tohle je hustý... .-) Těžká otázka.. :-D Myslím že by jich potencionální soutěžichtivý zájemce o výhru měl poslat alespoň deset, aby to měl jistý :-) A kdyby byl s počtama na štíru, tak ať raději pošle všechny tři odpovědi - ať je výhra jistá: :-D

Neviem v com je tento podvod iny od bezneho financneho podvodu za ktory je basa, mozno to maju osetrene sumou ktoru podvedeni zaplatia a ktora je mozno nizka na to aby to mohlo byt klasifikovane ako trestny cin, ale ked sa spocitaju sumy podvedenych ludu, ta suma uz moze byt dostacujuca.

Ano, niekto si povie, hlupi ludia, naleteli, tak im treba. Ja osobne som nenaletel, ale velmi davno ked to len zacinalo som uvazoval ze do podobnej hry zavolam, odolal som. Ludia ktori tam volaju mozno prisli z prace domov, je neskoro a im to tak nepali, nemaju cas citat si diskusie na nete o tom ze je to podvod a nemaju sancu vyhrat, vedia vysledok, alebo si to myslia, mozu mat aj pravdu, len tam je pravda prekrutena a neplati, tak zavolaju. Alebo to mozu byt aj VASI rodicia a stari rodicia, chori ludia ktori nie su hlupi, ale kvoli chorobe uz nedokazu mysliet ako predtym, takze neodsudzujte podvedenych ludi, kym nepoznate ich pribeh, odsudzujte podvodnikov ktori sa snazia nabalit na bezbrannych, chorych, starych ludoch, ktorych mozno poznate!

Tady lidi, kteří naletěli, nebo ještě teprve naletí, nikdo nekritizuje - teda alespoň já ne. Spíš je to tu varováním pro ně, nebo pro ty, co o tom uvažují, na tyhle "hrátky se snadným výdělkem" zavolat. Všichni se neustále učíme odolávat různým finančním nástrahám v tomhle státě, zvláště z toho důvodu, že víme, jak slabé je tady právo a zákony...Buďme obezřetní a svoje často nelehce vydělané peníze (a hodně lidí bere i zoufale málo peněz) a další vytvořené hodnoty, si chraňme a utrácejme s rozvahou. Já se také musím neustále učit. Měl jsem půjčky (naštěstí jen bankovní a řádně splacené), a přišel jsem na to, že je lepší si na věci našetřit. Řeknu to takhle: dokud jsem normální týpek, co musí normálně chodit do hákesu, podobné hry, ale i půjčky si raději odpustím. Až mi třeba náhodou přijde notářský zápis, že jsem zdědil bohatství po strýčkovi naftaři z Texasu, sem tam si možná z kratochvíle nějaký ten hazard stříhnu... .-) Ale do tý doby si musím hlídat svody co mě lákají... .-) Btw. je ale fakt, že je možná ekonomičtější si "párkrát brnknout na tahle jistě bohulibé soutěže", než si doma vydržovat sice nádhernou blondýnku s mírama 90-60-90, ale zlatokopku od pohledu... .-) Tak všem zdar! :-D

A co povies na takehoto jedinca?
Vcera som volal s advokatkou, pretoze poradni sa zase raz vyhrazala jedna firma znicenim a mimo ineho mi povedala pribeh o jednej novej klientke. Babike nechcela dat banka pozicku. Tak si nasla na nete nejaky inzerat, ze poskytuju uver. Poziadala on a oni jej napisali, ze za spracovanie ziadosti musi zaplatit 900 eur. Zaplatila. Potom jej napisali, ze uver ma schvaleny, ale musi zaplatit 1500 eur, Zaplatila. Potom jej napisali, ze vypracovanie zmluvy dalsich 600 eur. Zaplatila. Potom jej napisali, ze ked im nedvihla telefon musi zaplatit 500 eur pokutu. Zaplatila. A potom uz nepisali;o).
Samozrejme peniaze nikdy nevidela a vo finale dodala advokatke emailovu adresu v tvare nieco_sprachmi@AZET.SK!!! ako jediny dokaz. Platila na 5 roznych uctov (uz tam jej to nedocvaklo???) a podanie trestneho oznamenia sa skonci pravdepodobne na bielych konoch, ktori budu poloretardi, co len vyberali prachy z uctov, takze sa k nicomu konkretnemu nedopatra.
Bombonikom nie je len to, ze ta zena asi nema ani elementarny naznak logiky a vlastneho premyslania a ze kvoli prachom je ochotna urobit cokolvek, ale fakt, ze takychto ludi sa neoplati zastupovat alebo ich riesit ako zakaznikov, pretoze v drvivej vacsine nemaju ziadnu sebareflexiu a ak sa peniazom nedostane stavim 100 na to, ze zazaluje advokatku, co ju zastupovala, ze to kvoli nej prisla o prachy.
Mam velmi podobne skusenosti s takymito zakaznikmi, nastastie daju sa pomerne lahko odhalit uz pri prvom rozhovore, takze za tie roky som sa uz naucil ich posielat elegantne do pecka.

Tak toto je uplne iny pripad, lenze tie sutaze su v celoplosnych TV a uplne jasne klamu po celu doby vysielania! Aj relativne inteligentny clovek tam moze zavolat ked vie ze pozna odpoved, linka volna, jasny priklad, jasny vysledok... Pri SMS sutazi napr. je suma ktoru hrac zaplati, tam je to jasne.

Ak napr. med obsahuje med z inych krajin a nie je to tam uvedene - a je tam len cisty med a nic ine, ziadne nahrady, moze dostat vyrobca pokutu lebo klamal, alebo ak na mlieku nie je uvedene upozornenie ze obsahuje mlieko - a v celoplosnych TV mozu takto klamat? Toto mi nejde do hlavy.

Prepac, ale relativne inteligentny clovek nebude volat do takychto sutazi, pretoze vie asi ake su naklady na vysielanie v TV, vie, ze take lahke otazky by vedel uhadnut kazdy a ze cena za par minut volania im to urcite nezaplati a pod.
Je to presne ten isty pripad ako su tie veci zadarmo. Je to rovnaky pripad ako boli nebankovky. Banky davali 15% a nebakovky 40%, a tym statisicom to nebolo podozrive? Mozno aj bolo, ale chceli mat viac ako ostatni, chceli hrabat, cely zrak im zastrel obycajny mamon.
Samozrejme suhlasim, ze taketo sutaze v TV su na hrane zakona, castokrat podvadzaju, uz len to, ze ta zdrzuju na linke je podvod, ale ked je niekto hlupy...
V drvivej vacsine nemam s takymito ludmi ziaden sucit ani keby prisli o cely majetok a boli v zufalej situacii.

Jsi zlý třeba nějaká babička co vyrůstala v jiné době si ani nepředstaví že když zavolá vestci bude to za 70/min prostě nepohopi že za 10min dá peníze co ma na žití na týden protože vyrůstala v jiné době kde se to ani nešlo představit nebyli ani bankomaty natož mobilní tisicikorunove transakce. je to hnus to není podnikání ale zlodejina.. jinak souhoasim kdo je blbej tak ať platí. ale ti důchodci za to nemohou... je mi jih líto

Tak to s Vámi plně souhlasím, totéž se mi stalo včera, odpověď se mi zdála jednoduchá za 5 tisíc Kč, tak jsem to taky z "vlastní" iniciativy, zkusila zavolat. Z pevné linky vůbec nenaskočil tón, tak jsem to zkusila z mobilu, po pár tónech se tam ozval nějaký vzdech, tak jsem to raději vypla, a samozřejmě, naštěstíííí, mě to stálo "jen" těch 90,-Kč. Ihned jsem si říkala, že to je podvod, kor když je tak jednoduchá otázka s jednoduchou odpovědí a nikdo stále nevolá. Jsem ráda, že jsem našla tento příspěvek, plně se s ním ztotožňuji a prohlašuji též, že to je podvod na lidi a zlodějna kreditů...Ale jak jsem psala, udělala jsem to ze zvědavosti a přesvědčila se jak to chodí.....

cwoci raději ty peníze hoďte do kanálu a budete mít lepší pocit než podporavt v naší republice tento hnis ... nebo vemte 100ku a dejte ji zebrakovi ať si dá panáčka určitě si o vás alespoň bude říkat jaký jste dobrák takle se jen nastvete a posílejte nervy a zdraví ... fakt ani to nezkouset nebudte hloupí snad nejste malomocni, neřeknu ty starý lidí který volák ezo pax ale neví cenu za minutu pak se dostanou i do existenčních problémů viz. reportáže novy... mejste se pěkně a nebudte blbí ahoj

Všichni tady osočuji lidi, jací jsou blbci, ale že tohle (a nejen tohle) dovoluje náš "krásný" stát, to je každému jedno... Je pravda, že volat na takové věci je kravina. Daleko větší kravina je ale to, že to tak funguje a nikdo s tím nic nenadělá

No jistě. Prostě není zájem s tím něco dělat. Komu to celkově vadí, že se krade online v TV?
Policie mě opět utvrdila v názoru, že pomáhat a chránit se snaží těm na druhé straně,
prý jen dodržují literu zákona, už se ale nechci rozčilovat.

Zdravím všechny,kdož to zkusil,já jsem byl přepojen běhěm deseti dnů dvakrát,takže jsem zdánlivě vyhrál desettisíc na které mně přišly složenky,ale za to volání musím zaplatit devěttisíc,takže fakt nebetyčná blbost,ale já si říkal - lehko nabyl,lehko pozbyl,ale už to zkoušet nebudu,své peníze bych do toho nedal,a to radím všem.

Ahoj všem,kdo to zkusili.Já to během deseti dnů zkusil celkem 4x a dvakrát mně spojili,takže jsem dostal složenky na desettisíc,ale poplatek za toto volání je celkem devět tisíc,takže mně to sice nestálo žádné mé peníze,a proto jsem si řekl,že lehko nabyl a lehko pozbyl,a tolik to nebolelo,ale je to opravdu blbost a je to tak ,jak píšete,dobře promyšlená zlodějna,tzv. české podnikání,zkuste nevolat,pokud ale máte hodně času a zbytečného kapitálu,nebo strýčka v přepojovně,tak hurá do toho.

Koukám, že Vy jste vlastně 3 osoby v jednom těle a každá ta jedna osoba naletěla a každý nám tu řekla, co to je.
Nejvtipnější je ta část, kde píšete, že je to z vlastní zkušenosti a pak, že vlastní peníze byste do toho nedal.

Už se rozkývaly i úřady:

http://www.novinky.cz/domaci/335346-pozor-na-podvo dne-televizni-souteze-varuje-vysilaci-rada.html

Diváci by se neměli telefonicky zapojovat do různých televizních audiotexových soutěží ani by si neměli po telefonu nechávat věštit v ezoterických TV pořadech, varovala v pondělí Rada pro rozhlasové a televizní vysílaní (RRTV). Podle jejího prohlášení je cílem takových pořadů vytáhnout z diváků co nejvíce peněz za telefonní hovory a vydělat na jejich naivitě.

Dobrý den dnes v noci jsem objevil na Prima Cool tento pořad a nějak jsem neodolal a prostě jsem ten mobil vzal do ruky a zavolal uběhla 1 min...2 min...3 min...4 min...5 minuta jsem byl přepojen do studia opravdu jsem tomu nevěřil ale vyhrál jsem !!!
Celková doba hovoru byla 6 min. nic hrozného ta výhra za to stojí za těch 6 min. Výhra 5000

Ale nechápu proč na internetu jsou tak zoufalé recenze proti této souťeži . Možná jsem měl jenom velké štěstí že to vyšlo na poprvé.............ALE OPRAVDU SE TAM DÁ DOVOLAT .

Taziii jsem použil a 5000 jenom 1 a to dnes v noci byla to haluz ale spíš jsem zvědav jestli mi opravdu zavolali a penize pošlou ale měli by kdyz jsem se dovolal . Tady se mluví jenom o tom ze jse lide nemohli dovolat mě se to na poprvé povedlo . Ale potom co čtu ty vaše komenty tak bych tam podruhé nevolal. Je tu někdo kdo se dovolal a dostal výhru ?

Problem je, ze VSETKY tieto sutaze, kde sa hadaju ultralahke otazky su zalozene na tomto principe, takze takto by mala reagovat kazda TV. Vynimky su vselijaki vestci a pod, kde ta sice prepoja hned, ale potom pocuvas hodinu same blbosti. Ale to uz je o hluposti ludi.

"S provozovatelem soutěže jsme po zveřejnění reportáže na Stream.cz ukončili spolupráci"," uvedl v úterý serveru Novinky.cz ředitel televize Óčko Štěpán Wolde.

ex silentio : že jsou to všechno podvody, víme, ale když to teda takto natočili, museli jsme to teda ukončit.
Slovo ukončit bych ještě vyměnil za přerušit.

Ten pořad má jediné pozitivum, líbí se mi moderátorka Jenni Gregg
alias Lucie Kohoutová vulgo další nejméně tři nicky.
Po úporné snaze jsem vyšťoural videa, kde dostává dost zabrat, bič atd... 8-)
Ne, neposílám, sorry.