Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 17" S-PVA LCD cerne

Zdravim, nevideli jste nekdo nekde 17" LCD vyrobene S-PVA technologii? Jo - musi byt cerne, aby to ladilo ke zbytku sestavy.
Zatim jsem nasel jen sede nebo stribrne, cerne ne... to se snad ani nedela.... 19" nechci.

Dekuji.

Podle me je jedno jestli je LCD vyrabene S-PVA nebo treba MVA technologii, hlavne to nesmi byt TN+film a jeho ruzne nastavby.
Jinak EIZO a Fujitsu-Siemens bych nesrovnaval, ze by to bylo to same opravdu nehrozi.

Komplet cerne LCD ma NEC. Ale je drahy jak to EIZO.