Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Datum v systray - zmizel od 10.10.

Vím, že se zde už řešilo, jak na hlavní panel dát znovu zmizelé datum, zkoušela jsem to, ale vždy mi to vyhodí okno, že jeden či více znaků v tomto poli je nepřístupných...co s tím? Díky za odpověď

Změna předmětu, původně: Datum (host)

:-D nic, je to tu každý rok, pořid si nějaké ukazovátko do try. Nebo jak tu někdo psal mužeš tam dát jiný jazyk (německý) na kterém to funguje. Pravdou je, že je to bug a windows to neumi zobrazit, je to tu každý rok na foru - je to dluhý...

Prostě je tam moc znaku. To snad přežiješ - 1.11.-9.11. a 1.11.-9.12. to bude fungovat ;) Vánoce snad vydžíš no a od ledna už budeš mít zase klid.

stiahni listu na vysku len jedneho riadku. Datum ukaze ked tam prides mysou a zastanes na sekundu.
P.S. mali by sme sa poskladat programatorom do MS na kurz programovania pre zaciatocnikov :) Tych 3000 Kc za licenciu im nejak nestaci asi tam maju drahe kurzy :)

jj, je to každý rok vím, a vím taky, že se má datum dát do kratkého formátu v ovládacích panelech atd..jak je ten postup, lidem pomohl a ten jsem právě zkoušela a vždy když změním ten formát data vyhodí se mi to okno, jak jsem psala, a to právě nevím proč. Tak to vydržím no:-)

Hoši to je úplně jednoduché :-).

Nemám český Wokna, tak to popíšu v anglickejch, ale analogicky to uděláte i v českejch.

Control Panel\Regional and Language Options\Customize...\Date\

a tam místo d.M.yyyy dát dd.MM.yyyy

A viola...teda voila... :-)