Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mediacoder

Ahoj potrebujem pomocť s mediacoder. Previedla som si video z avi do mp4 formátu ale nešiel mi zvuk. Alebo by ste mi mohli poradiť ako to správne urobiť ? Vopred ďakujem. :-)

avi a mp4 jsou přípony, v lepším případě jsou to kontejnery pro video

? vzhledem k charakteru dotazu, doporučuji instalovat soft Handbreak. Je to pro úplné trotly (tak jako jsem i já :-) ), vlevo nahoře vybereš zdroj, vpravo vybereš profil podle toho jakou kvalitu vyžaduješ, vlevo vybereš kontejner MP4, zmákneš rovnou Start pro enkódování nebo si vytvoříš frontu s více videi pro enkodování

tady se podívej na obrázek pro WIndows - screenshots.php

v tomto softu si rychle videa (DVD, avi) do MKV High Profile