Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem heslo win XP

dobry den

na ulozto jsem si stahnul program,kdyz jsem ho otevrel a chtel nainstalovat,tak jsem mi vypnul pocitac.zapnul jsem ho a ono to po me chce heslo,ale ja tam zadne heslo predtim nemel.newite jak se to heslo dá treba vymazat nebo obejít????
předem všem dekuju.

LOL :D typicky priklad masovej facesprostosti.

V prvom rade sa skus prihlasit pod uctom administrator (ak win home tak v nudzaku po 2x ctrl alt del), heslo pre administrator si zadaval pri instalacii Win, zvycajne prazdne. Ak nepomoze tak si vytvor a pouzi akekolvek CD na reset Windows hesla (najdes na www.google.com)