Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak obnovit asociaci pro .exe?

Čau
Našel by se někdo kdo by mě poradil s tímto problémem ? :

Mám klasickej přehravač GOM player, a nějak se mě podařilo, aby všechny programy měli ikonu Gom player, takže když zapnu operu na připojení na net, tak se mě otevřel přehravač gom player, když sem kliknul na nějakou hru, tak se mě otevřel přehravač gom player
jak to udělat, aby to fungovalo zase normálně, - aby se ikony zase vrátili do normálu. (gom player jsem už odinstaloval, ale stále nic)

Bylo mě poraděno : ovládací panely, výchozí programy, nastavení výchozího programu, ale chyběla tam ta ikona gomplayeru, tak že newím:(
Zkoušel jsem nastavit výchozí, ale nereagovalo :(

Díky za radu
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: Ikony (karel)

Na té stránce máš seznam přípon. Ty máš pohnojené mimo jiné asociace pro .exe. Na oné stránce si najdeš modře tučně exe a stáhneš si to. Ono to exe je aktivní odkaz a bydlí pod ním opravný soubor. Je tam návod:

1. Click on the file extension type link listed below for the one that you wish to restore to default to download it's .zip file.

2. Save the .zip file to your desktop.

3. Open the downloaded .zip file, then extract the .reg file to the desktop.

4. Right click on the extracted .reg file and click on Merge.

Tip Tip
If you do not see a Merge option when you right click on the REG file, then you will need to check in Default Programs to set the reg file extension to have it's Current Default program set as Registry Editor (C:\Windows\regedit.exe). Afterwards, try merging the REG file again.

5. If prompted, click on Run, Yes (UAC), Yes, and OK.

6. When done, you can delete the downloaded .zip and .reg files on the desktop if you like.

7. Log off and log on, or restart the computer to apply.

Anglicky neuměje volně napíši: Stáhneš si to do pc, bude to zip. Ten rozbalíš a v něm bude bydlet reg soubor, což je to, co máš pohnojené.
U win xp stačilo na ten .reg kliknout(tady píší pravým tlačítkem a jestli to chceš nahradit) a ono se to optalo zda je to tvé přání to spustit a když jsi to odsouhlasil tak se ten soubor nahrál na správné místo a bylo opraveno.
Ty máš visty, musíš se popasovat s tím UAC viz návod na té stránce.
Snad je to polopatičtěji a srozumitelněji.

Díky za pomoc lidi, mě pomohlo od Karla ten soubor, natý stránce jsem ho nenašel ke stažení a když mě poslal link, tak sem ho stáhnul a vpohodě nainstaloval, tak už to šlape vpodě :)
Ten návod jak to řešit v PC jsem zkoušel, ale nepomohlo to, takže přez ten rar vpoho :)