Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak obnovit asociaci pro .exe?

Čau
Našel by se někdo kdo by mě poradil s tímto problémem ? :

Mám klasickej přehravač GOM player, a nějak se mě podařilo, aby všechny programy měli ikonu Gom player, takže když zapnu operu na připojení na net, tak se mě otevřel přehravač gom player, když sem kliknul na nějakou hru, tak se mě otevřel přehravač gom player
jak to udělat, aby to fungovalo zase normálně, - aby se ikony zase vrátili do normálu. (gom player jsem už odinstaloval, ale stále nic)

Bylo mě poraděno : ovládací panely, výchozí programy, nastavení výchozího programu, ale chyběla tam ta ikona gomplayeru, tak že newím:(
Zkoušel jsem nastavit výchozí, ale nereagovalo :(

Díky za radu
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: Ikony (karel)

Tu přezdívku sis zvolil dobrovolně, anebo tě tak pokřtili?