Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Lenovo, jak nastavit přihlašování..

Dobrý den,
mám notebook Lenovo R500 s win Vista Business, když zapnu ntb, tak je vždy vybráno přihlášení přes fingerprint, potřeboval bych vědět, jak to nastavit, aby se mi po spuštění zobrazovaly vedle sebe obě možnosti, jak fingerprint tak normální uživatel pod heslem, hledal jsem to všude možně, ale nenašel... děkuji za odpovědi.

R500 (W7)

Ovládací panely - Hardware a zvuk - Možnosti napájení - Upravit nastavení schématu: tady nastavit položku Vypnout display, a to buď při chodu na baterii nebo při napájení ze sítě. Asi máš nastavené ony 2 minuty (pokud není problém jinde).

Nevim jak vista, ale na W7 mam obe prihlasovaci okna, takze pokud si vista najde ovladace, vubec bych dalsi SW od lenova neinstaloval. Uz tak se jich tam cpe dost.. Nemam nainstalovany program od Lenova, staci k tomu ovladace od W7 a muzes si vybrat, jestli se prihlasis heslem nebo otiskem. Jak se ti zrovna chce. Na tom ntb je 1 admin ucet.