Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybírám sluchátka, limit 800,-, poslech z mobilu přes 3,5 jack.

Ahoj,
dostal jsem za úkol vymyslet si dárek pro sebe, nějak mě nic nenapadá a tak jsem se rozhodl nechat si naježit sluchadla. Momentálně používám klasické sluchátka dodávané v origo balen s telefony nokia, pro moje uši hrajou dobře, ale mám pocit, že jsou strašně tiché.Např v metru nebo tramvaji mě strašně ruší okolní zvuky a téměř neslyším hudbu. Nejsem žádný hifista, spíš chci, aby mi dárek udělal radost.
Pokukuju po těchto Kossech mám dojem, že s nimi chybu neudělám. Jen jsem měl pocit, že dřív u nich byla doživotní záruka a teď už jen 24 měsíců, nebo s doživotní to byly jiné typy?
Popř máte tip na nějaké jiné sluchadla?Nebráním se ani peckám, velká uzavřená sluchadla na venkovní poslech nechci.
Díky za názory..

Souhlas. Pokud vadi okolni hluk, tak bud plna sluchatka (orechy) a nebo kvalitni spunty do usi se silikonovymi kloboucky (pribaleny byvaji tri velikosti). Priprav se ovsem na to, ze neuslysis ani, kdyz te nekdo bude oslovovat :-D

Senhaiser je Senhaiser :-) ja mel kdysi Sony, jeste drazsi jak tohle (jedny z prvnich se silikonovym klobouckem). Tyhle spunty do usi skoro netlaci, co s dotyka ucha je jen ten mekky silikon, zadne otlaceniny, jsou fakt pohodlne. Pro cestovani poslouchani uz bych si nekoupil jine. Ja teda ted za chodu posloucham malo, hudbu si prehravam primo v hlave skoro porad ;-) nepotrebuju podpurne zarizeni.

Sorry, že to exhumuju, nicméně jsem chtěl objednat ty Senncory v alze, abych je vyzvedl na pobočce v praze a bohužel už je negarantují dodat do Vánoc. Němáte někdo tip na e-shop s možností osobního odběru po Praze?Díky..

tak sennky uz mi hrajou v usich.Limit osmset korun jsem prekrocil o rovnou 1 korunu.Jsem s nimi spokojen, hrajou dobre, nemam tak naposlouchano, abych poznal kvalitu reprodukce, ale vyhovuje mi, ze sluchatka obstojne tlumi okolno hluk.Asi to bude tim, ze je ma posluchac narvane skoro az v mozku:D s cimz souvisi trochu dalsi problem.Mam zkusenosti jen s peckama, spunty jsou pro me novinka a mit zarvany spunt az ve sluchovodu, no, celkem na poprve nic prijemneho, navic to asi neumim, neb z pravyho ucha mi furt sluchatko vypadava:D no, snad si zvyknu.
neodpustim si komentar na obchod odkud sluchadla mam.Jedna se o icetech.cz
Obchod mi byl sympaticky jednou veci.A to rychlost kdy meli zbozi na sklade.Resp. Ono je to diskutabilni.Pri objednani psali u sluchatek "skladem" ale ze maji zrejme sklad nekde v jinde, to uz nezmini.Po objednani se stav sluchatek zmenil na "na ceste".Dovolat se do zazemi eshopu, aby mi sdelili, zda budou schopni sluchatka dodat do vanoc se rovnala hororu.Xx telefonnich cisel, ale na zadnem nikdo, kdo by sluchatko zvedl.Asi az na osmdesaty milionty pokus se konecne nekdo ozval.Doporucuji na svych strankach radeji e-mailovou komunikaci.Na tu ovsem nikdo nereaguje...
To, ze kdyz uz sluchatka konecne naskladnili a nedali mi ani vedet mejlem, dokonce ani smskou, nechavam uz bez komentare..Komunikace na prepazce by taky mohla byt prijemnejsi..

no, tak jsem si postezoval a jdu poslouchat hudbu v jinem, nerusenem, rozmeru:)