Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání analogového videa do PC

Dobrý den!

Při zachytávání analogového videa do PC řeším problém viz. níže. Mám stejný program jako první přispivatel. Příspěvěk úplně dole od mojí maličkosti. Odpověď zatím nepřišla. Nevíte někdo znalejší co s tím?
Momentálně mám k dispozici tři videa (dvě od kamarádů)a dělá to u všech. Při přehrávání v TV se to neprojevuje!
Zkoušel jsem měnit Průmernou bitovou rychlost nebo režim CVBR na CBR a NIC! Žádná změna. Jiné možnosti program v zásadě nenabízí. Fakt nevím, co s tím. Zkusíte někdo poradit?
Předem děkuji.
Periqculosus

převod z VHS nefachčí | od: od: tosla7

Dobrý den, mám PWD 8 Ultra , ale při převodu videa z VHS je v horní asi tak 1​/4 obraz vlnitý. Vůbec nevím co s tím. Nastavení jsem už vyzkoušel všechny a nic...... díky za info.

Kvalita příspěvku: dobrá(0) nízká(0)
Re: převod z VHS nefachčí | od: od: Mike

Tipl bych si na 99%, že programem to nebude, zřejmě chyba bude buď ve VHS ​(špatný tracking​) nebo v zachytávací kartě ​(špatná synchronizace na vstupní video s příliš velkým jitterem​).

Kvalita příspěvku: dobrá(0) nízká(0)
Re: převod z VHS nefachčí | od: od: Periqculosus

Dobrý den!

Odpověď je asi správně, ale pro odborníka. :​-​) První půlce rozumím, ale té druhé vůbec ne. ?​(špatná synchronizace na vstupní video s příliš velkým jitterem?​). O čem se tu mluví? Dá se to nějak přenastavit? Co a jak?

Ahoj!

Nahrávám "Lidl zařízením" AF9035 Analog capture Filter, pomocí tří různých videí. SONY, Panasonic a AKAI. Dvě mají výstup cinch, jedno SCART, na všechno mám přípojky. Problém je, že ta chyba se projevuje u všech tří a nevím, čím je způsobená. Přitom při přehrávání na TV je vše OK. Nejsem si jistý, jestli je to tím jitterem, to jen zaznělo na diskusi na TV freak.
Venčil jsem psa a asi do to půl hodiny nestihnul... .-)

Zdraví Periqculosus