Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Funguje funkce "směšovač stereo" u WIndows 2000, XP, Vista i 7?

Zdravím vás,

používám funkci "směšovač stereo" ve Windows XP (SP 3) pro výuku anglického jazyka tak, že se studentem na Skype komunikuji a do toho přehrávám různé slova či věty z mého pc do jeho uší. Když jsem přeinstaloval pc a nainstaloval nové ovladače (Nivida nForce integrovaná zvuk. karta), tak jsem funkci "směšovač stereo" ztratil. Nejde jen o mě, ale spolupracuji s dalšími učiteli angličtiny a každý z nich potřebuje přehrávat zvuk ze svého počítače do uší studenta když s ním komunikuje na Skype. A každý učitel samozřejmě používá jiné Windows.

Existuje nějaká univerzální rada jak na to? Co jsem si pročetl na tomto severu, tak při integrované grafické kartě se tato funkce zvolí a ovládá přes "Ovládání hlasitosti" ve Windows a při neintegrovaných zvuk. kartách (např. Realtech) se tato funkce zvolí a ovládá přes prostředí Realtech?

Navíc když jsem spolupracovníkovi popsal "cestu" ze "směšovač stereo" v mých Windows XP tzn. Ovládání hlasitosti - Vlastnosti - Záznam - Směšovač stereo, tak ve Windows Vista nebyl schopen nic takového ani najít, natož nastavit.

Děkuji každému za radi či pomoc. Nabízím půl království a pár hodin angličtiny po Skype zdarma za řešení.

Martin Třináctý

V počítači mám jednotlivé anglické věty ve formátu mp3, které přehrávám studentům do jejich sluchátek. Nebo taky jednotlivá slovíčka, která najdu v on-line slovníku a ty jim přehraji. To co přehrávám já a slyším já pomocí funkce "směšovač stereo" slyší i oni. A tuto funkci volím ve Windows v liště vedle hodin tak, jak už jsem popsal výše. Omlouvám se, ale nevím jak dosáhnout stejného efektu pouze v rámci Skype.

Skype použije to zvukové zariadenie ktoré mu nastavíš. Ak ich máš v počítačí viac, máš tam na výber.
Ak nemáš žiadne tak tam nebude nič.

Otázka ako si ju položil, je nie dobre položená otázka. Pozeráš sa na to, akoby všetky počítače boli také, ako Tvoj, no nie sú.

Inak Skype nemá nič spoločné s Windows a funguje aj na mnohých iných systémoch.

Tiež sa mi nepáči že používaš Free produkt na komerčné účely

viď :

eula

2.1 Licence: Při dodržení ustanovení této smlouvy vám společnost Skype tímto uděluje omezenou, osobní,
.... nekomerční, ....

Kôli takým ako Ty, následne sa všetko stáva platenou alebo kodovanou službou, internet sa stane prísne stráženým a kontrolovaným miestom.
Do 10-tich rokov tomu bude tak, protokol IPv6 je na to ako stvorený.

Směrovač Stereo by měl být ve Vistách/Sedmičkách také. Jednoduše pravý klik na tray ikonku, Zařízení pro záznam, zde klik do prázdného místo a zkontrolovat zatržení u Zobrazit vypnutá a odpojená zařízení. Poté by se Směšovač stereo měl zobrazit. Stalo se mi, že jsem tam ikonku Stereo mix neměl, dokud jsem nenainstaloval nejnovější ovladače a byly tam ty Visťácký.

Ve starších Windows to bude nejspíš stejné jako v XP, ale to nezaručuju.