Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na tvorbu webů

Dobrý den,chtěl bych si vytvořil portál o mé oblíbené hře,ale moje znalosti jazyku HTMl a CSS jsou na dosti chabé úrovni.Dočetl jsem se,že existují desítky freeware i placených tzn nějak "WYSIWYG editory" ve kterých se tvoří weby jaké například tabulky v excelu,wordu,atd.Jenže jak jsem již psal je jich hodně,a já nevím jaký si mám vybrat? Chci kvalitu,a né nejmenší cenu.
a prosím,kdo se nevyzná,ať nepíše.

Nevím, jestli se vyznám a tedy jestli můžu psát?

Ale moje rada zní: vykašli na WYSIWYG editory a nainstaluj redakční systém (Joomla, Wordpress, Drupal, atd...). Budeš se moct soustředit na obsah, stránky budou vypadat profesionálně a instalace je záležitost na 15 minut.

Nejspíš po mě chcete moc.
Jak jsem to zjistil? - zkoušel jsem.Nainstaloval na jeden web RS,na druhý normální stránku (šablonu) a zkoušel rychlost,RS = pomalejší
Proč se mi zdá že mluvíte trošku jiným tónem,než píše člověk,co chce poradit ?
jinak,logicky jsem myslel Freehosting na kterém by to slušně jelo.

Chceš radu nebo jsi přišel hodnotit můj tón?
Je nesmyslné porovnávat prázdnou statickou html stránku se stránkou redakčního systému. A ještě k tomu na freehostingu. K tomu opravdu není co dodat.
Tak si nainstaluj třeba WYSIWYG editor NVU a v něm si vyrob svůj superrychlý superweb, na který budou všichni chodit. Hodně štěstí.

Chci radu,a né pičování že jsem debil

Uklidni se! Takhle si mluv doma a ne tady!

Je sice pěkné, že to byla stránka s textem a grafikou, ale furt to byla statická stránka (jestli víš co to znamená). Redakční systém je napojený na databázi a na freehostingu to je pomalé. A někteří se tomu hrozně diví.

Nesnaž se mi dávat za vinu svoji neschopnost. Já za to fakt nemůžu. Rady jsi dostal, ale stejně si pořád meleš svou, takže vlastně rady nepotřebuješ, když to víš líp. Radši budeš shánět freehostingy nebo patlat stránku ve WYSIWYG editoru, než si zaplatit těch pár stovek ročně za normální hosting, nainstalovat RS a dělat web.

Proč se rozčiluješ? Přeci ti host poradil a to bobře. Pokud ti však jakýkoli RS přijde pomalý, udělej si web sám (když o tom nic nevíš dobré RS dělají ti co velmi dobře ví) a jistě bude ten tvůj superrychlý atd., nebude však dynamický. Použít můžeš WYSIWYG třeba Kompozer.