Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na tvorbu webů

Dobrý den,chtěl bych si vytvořil portál o mé oblíbené hře,ale moje znalosti jazyku HTMl a CSS jsou na dosti chabé úrovni.Dočetl jsem se,že existují desítky freeware i placených tzn nějak "WYSIWYG editory" ve kterých se tvoří weby jaké například tabulky v excelu,wordu,atd.Jenže jak jsem již psal je jich hodně,a já nevím jaký si mám vybrat? Chci kvalitu,a né nejmenší cenu.
a prosím,kdo se nevyzná,ať nepíše.

Nejspíš po mě chcete moc.
Jak jsem to zjistil? - zkoušel jsem.Nainstaloval na jeden web RS,na druhý normální stránku (šablonu) a zkoušel rychlost,RS = pomalejší
Proč se mi zdá že mluvíte trošku jiným tónem,než píše člověk,co chce poradit ?
jinak,logicky jsem myslel Freehosting na kterém by to slušně jelo.