Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zatuhnutí počítače

Vyměnil jsem procesor a základní desku a počítač začal tuhnout při jakékoliv práci.Přeinstaloval jsem Windows a stále problém přetrvává.Přitom procesor jede na pár procent.Jediné co pomůže je restart.Sestava:Procesor Intel Core i7- 2600K 3,4GHz, zákl. deska MSI P67A-GD 65, graf. karta Sapphire HD 6950 2G,Paměť 4GB DDR3 1333MHz,zdroj 600W, Windows 7 Home Premium.Poraďte co s tím .Zkoušel jesm to několikrát rozhodit, jestli není problém na chladiči procesoru, ale na nic jsem nepřišel.Předtím poč. makal v pohodě.(Intel Core Quad 2,8GHz ,deska MSI 945P )
Předem děkuji za odpovědi.
Pepař

To byl jeden z prvních pokusů.Deska má vzadu tlačítko a zmáčkl jsem ho na 5 s, snad to stačí- něco se s Biosem stalo, ale nepomohlo to, stále tuhne.Asi budu muset desku i procesor do Alzy vrátit, říkali něco o 14 dnech, ale nevím jak je to s rozdělaným zbožím.Díky za info

Tak jsi to trefil, dnes mi v Alze vyměnili za malý doplatek desku MSi za Gigabyte(dost jsem se divil, že neměli řeči), nahrál jsem nový firmware grafiky a ovladače základní desky a je to OK.Diky za snahu, moc si toho vážím , že jste projevili snahu.Díky všem Pepař