Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji změnit php a html kody

Dobrá den, jak již z napisu plyne potřebuji najít někoho kdo by my pomohl pozměňovat php a html kody - potřebuji někoho kdo to opravdu dost dobře umí a je to velice nutné děkuji předem.... Pište mi sem prosím 1. váš skype, E-mail , popřípadně facebook. Nebo mi pište na muj skype: Hodan36471, email: hodan13@seznam.cz

Změna předmětu, původně: POMOC!!! potřebuji změnit php a html kody (host)

Dobrý den,
strach ze zešílení, které si člověk může pojmenovat jako schizofrenii, není u některých úzkostných (neurotických) poruch ničím vzácným. U schizofrenie se setkáváme s pravými halucinacemi, což znamená, že člověk je přesvědčen o reálnosti vjemů. Při stresu a vyčeprání se někdy setkáváme s pseudohalucinacemi, kdy člověk ví, že nejde o realitu a často si vjemem není jist a ´mluví o něm spíš jako o "pocitu". Strach ze schizofrenie bývá spíš pozitivním prognostickým znakem, schizofrenií nemocný pacient ho takto formulovaný většinou nemá, protože v psychóze přímo žije, s čímž jue spjata absence náhledu, nicméně zcela spolehnout se na to nelze. Řekly-li Vám dvě odbornice, že o schizofrenii nejde, vycházel bych z toho. Protože jste těhotná, což je pro ženu náročné období, navíc máte minulé poporodní období spojené s nepříjemnými stavy, zůstaňte v odborné péči a pracujte na tom, jak se svými úzkostmi zacházet.

"Afgánce nikdy nepodceňujte," zdùrazňoval nám. "Zatraceně lstivá bestie, takový Afgánec. Ve stanech vždycky připoutávejte pušky ke stanové tyči. Jinak vám je štípne. Svlékne se do roucha Adamova, celý se namastí, až je kluzký jako úhoř, a prosmýkne se pod plachtu jako had.

Je to tatktika lstivych Afgancu.
Major Hopfire tedy rika, ze ano. On ovsem mluvi pouze o "namasteni se". Vsem je ale jasne, ze lstivi Afganci nepouziji k namasteni se potravinu (napr. sadlo), protoze potravin je malo, ale treba "vyjety olej" z siciho stroje. :-)