Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc mi jde trhaně a stále jede větrák

Dobrý den mam model notebooku msi GX600 a při startu mi hrozně hlučí větrák a podelšim chodu pc mi začne načítat trhaně stranky a když píšu text tak píšu jako by na prázdno a pak mi po sekundě po dvou naskočí celej... Prosim poradte co s tim děkuji..

vyčistit hardwarově ne softwarově - zalézt pod stul, vzít si šroubovák a pořádně vyčistit větráky od prachu (v mém případě třeba od spermatu, zaleží co na kompu děláš) a pořádně to profouknout. Software to muže dělat taky, ale to snad zjistiš tím, jestli máš pořád CPU na 100% a pc se fláká nebo ne.