Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto odblokování mobilu

zdravim, potřebuju zjistit, jak se dá odblokvat mobil, který je blokován Policií ČR. koupil jsem si samsung, ale zjisitl sem že je blokovaný, takže nejspíš kradený, a já nemůžu prokázat policii původ, takže mi ho tím pádem neodblokují. Není na to nějaký program ? díky

Tak stačilo. Nejde to. LOCK (Kurt)

Nelze, pouze vymena zakladni desky, tim padem zmena IMEI. Znamy ma servis, zjistoval jsem u nej, taky se mi do ruky dostala Nokia ktera byla takto blokovana na vsechny cz operatory, ja tvrdim ze odblokovat telefon ktery je blokly na popud policie nelze. Pojede ti v zahranici a pokud prokazes legalni puvod nabyti tak pote i u nas, ale program na to neni, ptz u vsech modernejsich mobilu je IMEI vazano i na CPU a na vicero hw v mobilu.

Ještě je možnost, že by možná prodejce změnil názor, pokud by se dozvěděl, že mobil odneseš na PČR. A kdyby nezměnil, stejně bych ho asi odnes, páč ti není k ničemu. PČR ho zabaví jako předmět doličný a jestli jsi ho nekoupil na ulici nebo v hospodě od neznámého, tak si možná dotyčného proklepne jestli toho nemá víc.

A když kupuju telefon, tak si vezmu s sebou SIMku a vyzkouším ho, ne?

No to je hezký, ale já ho kupoval osobně od známýho, samozřejmě sem měl sebou SIM, a vše šlo, jak mělo jít, až po 2.dnech se na mobilu ukázala zpráva že je bloklý na všehcny sítě GSM. Takže si sním můžu akorád natáčet videa a fotit..