Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto odblokování mobilu

zdravim, potřebuju zjistit, jak se dá odblokvat mobil, který je blokován Policií ČR. koupil jsem si samsung, ale zjisitl sem že je blokovaný, takže nejspíš kradený, a já nemůžu prokázat policii původ, takže mi ho tím pádem neodblokují. Není na to nějaký program ? díky

Tak stačilo. Nejde to. LOCK (Kurt)

No to je hezký, ale já ho kupoval osobně od známýho, samozřejmě sem měl sebou SIM, a vše šlo, jak mělo jít, až po 2.dnech se na mobilu ukázala zpráva že je bloklý na všehcny sítě GSM. Takže si sním můžu akorád natáčet videa a fotit..