Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se stahováním a ukládáním dat

Dobrý den, od včera mám takový problém.. Když chci něco stahovat, vyberu složku kam a dám uložit, ukáže se mi okénko ,,více souborů neexistuje". Pokud chci něco nově ,uložit jako', objeví se mi: ,,tento název souboru není platný". Nevíte, co s tím mohu udělat? Předem děkuji za odpověd'..

Nejdřív je potřeba naučit se číst.

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2000 CZ, Firefox 1.5.0.2 apod.).

AHOJ, MĚL JSEM TEĎ 5 DNÍ STEJNÝ PROBLÉM A JE TO FAKT HNUS. BYLO TO TÍM, ŽE JSEM "NĚJAK" ŠPATNĚ SMAZAL LOCK FOLDER.
NA NETU JSEM SI HO NAŠEL ZNOVU,
NEJDE STÁHNOUT ALE JDE SPUSTIT.
PAK HO ODINSTALUJ PŘÍMO V LOCK FOLDERU:OPTIONS/UNINSTALL

NECH RESTARTOVAT CP.
A MĚLO BY TO BÝT DOBRÝ.