Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se stahováním a ukládáním dat

Dobrý den, od včera mám takový problém.. Když chci něco stahovat, vyberu složku kam a dám uložit, ukáže se mi okénko ,,více souborů neexistuje". Pokud chci něco nově ,uložit jako', objeví se mi: ,,tento název souboru není platný". Nevíte, co s tím mohu udělat? Předem děkuji za odpověd'..

AHOJ, MĚL JSEM TEĎ 5 DNÍ STEJNÝ PROBLÉM A JE TO FAKT HNUS. BYLO TO TÍM, ŽE JSEM "NĚJAK" ŠPATNĚ SMAZAL LOCK FOLDER.
NA NETU JSEM SI HO NAŠEL ZNOVU,
NEJDE STÁHNOUT ALE JDE SPUSTIT.
PAK HO ODINSTALUJ PŘÍMO V LOCK FOLDERU:OPTIONS/UNINSTALL

NECH RESTARTOVAT CP.
A MĚLO BY TO BÝT DOBRÝ.