Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafickou kartou

Dal jsem do PC novou grafiku HD 5670 připojím kabel od monitoru a nic, nechám grafiku v PC zapojím kabel do integr. gaf. xpress 200 a taky nic ???? Pak jsem vyndal z PC radeon HD 5670 a nechal kabel v xpress 200 a monitor naskočil, čím by to mohlo být , může to být zdrojem nebo může být chyba někde jinde ???? Děkuji za odpověď

nema ta karta pridavny napajeni, ktery je potreba zapojit?

no detekuje to kartu ve slotu, tak to integrovanou automaticky vypne, asi se to da nastvit v BIOSu, aby ji to nechalo zapnutou.

pokud mas nejaky starsi BIOS a novejsi neco v komunikaci deska - graficka karta opravuje, tak urcite.

zkus taky mrknout v BIOSu jestli mas jako prvni GK PCIe (prepokladam, ze karte je PCIe) - nemelo by to mit vliv, ale mozne je vsechno.

nerikam, ze nutne musi byt problem ve zdroji, ale urcite bych tam zkusil dat jiny.

Bios nech až jako poslední možnost.

Zkusil jsi v tvém počítači nějakou jinou grafickou kartu? Nebo tu tvoji několikrát vyndat/zandat a důkladně dotlačit? Jak se PCI-E slot nepoužívá, může zoxidovat a bývá zaprášený, takže může být špatný kontakt. Jak to máš vlastně propojené, přes DVI?

Udělej reset CMOS a ještě na integrované grafice tu integrovanou vypni. Pak vypni PC a dej novou kartu.
Já měl podobnej problém, chvilku jsem si s tím musel hrát, než jsem tu grafiku rozjel (mám tu samou).