Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kiwi - naprosté OT, omlouvám se předem

Někdy v roce 1994 jsem na jedné svatbě po nějakém tom pivu přišel na to, že kiwi je v podstatě přerostlý angrešt a tak jsem ho tak začal i konzumovat. Jediný upgrade, co jsem od té svatby udělal je, že si kiwi aspoň nejdřív umyju.
Od té doby se od celého příbuzenstva a všech, kterým říkám, že ve slupce kiwi je nejvíc vitamínu dozvídám, že jsem prase. :-|
Je tu ještě někdo, kdo kiwi baští tak, jak nám ho příroda nadělila, nebo jen já trpím takovou úchylkou?
BTW: Bubáka nejím.

Na tej svadbe kolko si mal promile? :)
Po nedavnej velmi agresivnej EHEC bakterii (ktora zmrzaci ladviny na cely zivot, prip. na zvysny tyzden zivota) by som nejaky cas nejedol so supkou nic a nic neumyte ani nahodou. Oni su teraz tie EHEC udajne v riekach (vysrate nakazenymi ludmi :) tak ktovie kde to este vsade je, co vsetko tou vodou z potoka poliali :)