Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s inicializací zařízení

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Koupil jsem si externí HDD ADATA 750GB USB 2.0 a problém je v tom, že když ho připojím k settoboxu abych si přehrál film, tak mi to napíše: problém s inicializaci zařízení a nejde přehrát žádný obsah, předchozí externí disk taktéž od adata ale USB 3.0 jel v pohodě, nevíte někdo kde je chyba? Děkuji

snad všechny externí disky 2.5" porušují normu pro zatížení usb. pak záleží o kolik to je, a jakou toleranci má proudová ochrana usb. proto kabely pro externí disky často mívají zdvojené koncovky.

taky můžeš mít souborový systém ntfs, a settopbox ho třeba nezná - zkus přeformátovat na fat32.

anebo firmware settopboxu nezná tak velké disky - napiš dotaz čínskému výrobci.