Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak zrychlit internet?

Ahoj, mám děsivě pomalej internet ... stahuji 300kb/s, internet mám od O2 ADSL.
A chtěl bych se zeptat jestli nemáte nějakou radu jak zrychlit stahování.

Brzdi své výrazivo. Jinak tě čeká euroovoce se správným poloměrem zahnutí! (touchwood)

Já stahovala okolo 60 kb, ale pořídila jsem si program na aklualizaci zastaralých ovladačů-superovladač-a tímto čas od času provedu výměnu starších ovladačů za nové.Tento program navrhne sám novější ovladače a nainstaluje je do PC.Dále používám k vyčištění CCleaner aTune up Utilites. S tímto postupem se mi zvedne stahování na 220 kb a potom -jak se počítač zanáší nepotřebnými soubory a protokoly mi připojení zase klesá až k těm 60 kb .Takhle to funguje mě a to mám velmi slabé připojení.

Zita je evidentne markentigovy robot toho neslavne znameho placeba. Vsimni si ten styl pisania, nieco v style zhypnotizovaneho uzivatela, ktory chvali vyrobok na stranke vyrobcu produktu. Samozrejme vsetci vieme, ze tito uzivatelia su fiktivni a tieto PR spravy si pisem sam vyrobca.
Keby tam bol odkaz aj ten placebo produkt tak to hned zmazem.

presne tak ccleaner je program, ale na zrichlení pc ne internetu superovladač je taky fajn ale ten cclener ti smaze jen picoviny a historii co spomaluji pc na rychlost internetu je treba met poradnou pamet ram muzes met internet silnej jak delo ale pokud ma ramku nekdo treba jen 500mb tak se nemuze divit ze, a pak muze met modem zastarali co nepodporuje rychlost site ;)

To nebude asi pre teba. Na strane routeru, ak je podozrenie že spomaluje pripojenie, sa vypnú služby ktoré nie sú nevyhnutné: Firewall, Filtre, vzdialená správa routra, dajú sa skúsiť upraviť priority v QoS, prípadne službu celkom vypnúť. .... :puff:

vse je o modemu a paměti ram modem ti nemusí podporovat rychlost sítě, pak můžeš mět omezeno stahování, a pk takys muzes met zavirovanej pc zahazenej soubory a dalšíma věcma co pc nechce, proto je dobrý ho vyčistit a zkontrolovat registry nato ti poslouží ten ccleaner a na obnovení ovladačů ti pomůže pravě ten superovladač, vím co říkám jelikoš s pc pracuji už 10 let :) mimochodem jestli modem nepodporuje rychlost chtělo by to koupit noví co podporuje rychlost internetu 150mb/s například od TP-Linku je velice spolehliví, pak ti etě internet a stahovaní může spomalovat to jestli na něm není více uživatelu, a jestli to je wifi tak si ho pořádně zabespečti neboli dnes stahneš programi co ti tve heslo zjístí ;)