Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypalování

DFobrý den,
chci si vypálit dvd a ukazuje mi to nějakou tabulku a je tam napsané umístěni C:úusers/app data atd......
to chápu ,ale ukazuje mi to ,že neni dostatek místa..takže za 1) proč mi to nejde?
2)na co to potřebuje místo když vypaluji na DVD a ne do pc
3) mam nero start smart popřípadě chci jiný postup na vypalování než je "vytvořit jako film" děkuji.

2/Soubory k vypalování se nejprve uloží do dočasného umístění, teprve pak se z něj vypalují. A to dočasné umístění máš něčím zaplněné. Tak ho buďto promaž - vše co je ve složce TEMP můžeš bez obav smazat, nebo si ho nastav v Neru na jiný disk, kde je ještě místo (pokud takový v systému máš).
3/Tak si zvol vypálit datový disk, nebo co tam máš za další možnosti. Nero nepoužívám, takže nevím, co všechno tam je.

pravděpodobně chceš nějaký .avi vypálit jako klasické dvd - to znamená že ho nero musí nejdřív převést, proto vyžaduje tolik místa pro celé dvd.
jedna možnost je vypálit ten film jako obyčejné datové dvd. pokud se kodekomastiči z uložto zase nepomátli, měl by ti to běžný dvd/divx přehrávač vzít, vyzkoušíš na rw médiu.

anebo si uvolníš místo odstraněním zbytečných bodů obnovení (já to rovnou zakazuju), omezením swapu na max pár set mega, odstěhováním všech dokumentů na druhý nesystémový oddíl, zákazem hibernace pokud pc vypínáš a ne uspáváš, smazáním záloh servicepacků systému.