Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videa, co stojí za to vidět 2

Už to bylo moc dlouhé, backlink:

http://pc.poradna.net/q/view/558059-videa-co-stoji -za-to-videt?

Zajděte si napřed do lékárny pro antidepresiva pusťte si něco z:

http://www.youtube.com/results?search_query=sopor+ aeternus&aq=f

dobrý je český punk s dudama a anglickým zpěvákem:

http://www.youtube.com/results?search_query=pipes+ and+pints&aq=5&oq=pipes

loading...

No, koukal jsem na plakat, kdyz byli v Praze. Ted vidim, ze jsem fakt o hodne prisel, musim si to priste ohlidat :-).

Koukam, ze Alegria bude v zari po nemecku (Lipsko, Mnichov - pro me teda Lipsko je bliz), to by stalo za hrich.

watch

vím, není to k popukání, ačkolvek historie polska za 8 minut se smrskla na 3 a půl minuty. ta muzika je úžasná, oldsoft měl tady krásný článek o dynamice hudby- toto by obstálo bez mrknutí oka, co myslíš oldsofte?

nowe kadry z filmu Tomka Bagińskiego na EXPO2010 ,animowana historia Polski :muzyka Michał Lorenz :Taniec Eleny

no nevím jestli tomuhle videu lze uvěřit. kdysi jsem s bráchou rozvážel balíky u Toptransu a balíky jsme pěkně skládaly podle zastávek(vykládek) jen proto, aby jsme přesně veděli kde jsou a byli brzo doma. takhle naházené balíky tě při každé vykládce pěkně zdržujou. nevím možné to asi bude.

to máš pravdu!!
loni mě přivezli domů objednanou myčku nadobí a až doma jsem zjistil při důkladné prohlídce požkozené věci na myčce. byli to promáčklé dveře, ulomené umělohmotné držáky atd. jelikož to na výkon myčky nemá vliv, tak jsem se na reklamačku vykašlal. prostě to tak chodí:-(

http://www.youtube.com/watch?v=dqpNqu1Fknw&feature =related

Jednou jsem to dal zahrát manželce, ta vyletěla a při úprku mě odhodila na gauč. Ona měří 160cm a váží 55kg, já mám 185cm a 92kg a odhodila mě jak zmuchlanej papír.:-D Pak mě ještě zmlátila:-).

Nebo před pár lety jsem měl přednášku na jednom kurzu. Tak jsem si připravil i nějakou tu prezentaci v PowerPointu, zrovna mi ta přednáška vycházela na apríla tak jsem tam přidal ten hnusnej ksicht s křikem. Nastal den D, notebook jsem napíchl na projektor, repro a dal jsem je na plno. Tak jsem jim pustil tu prezentaci, něco jsem jim k tomu říkal. Pak když přišla na řadu ta fotka s křikem tak všichni vyskočily až ke stropu a já jsem se začal tak strašně lámat že jsem nemohl pokračovat dál :-D.

Tohle mi dnes přišlo, měl jsem z toho zamotané oči. Borec,

Pan, ktery pousti draky,ma okolo 80 roku a je z Kanady. Prichazi na Mezinarodni drakovy festival do Washington statu kazdy rok.Jeho pokozka je jako kozena,protoze normalne ma sundanou kosili. Je hluchy, takze kdyz je pousti, drzime ruce ve vzduchu a mavame jimi na potlesk.Dva ovlada rukama a treti je pripoutan k pasu. Potes se! Romancing theWind

watch_popup

Jak tam ukazuje jakoby psaní na klávesnici jedním prstem, tak mě napadlo, že kdyby se to naprogramovalo, kde je jaká klávesa, přiložilo na výchozí bod, píše to jako blesk všemi pěti a bez překlepů.

A tady s tím terminátor zavazuje tkaničku, rozdává karty, točí zápěstím o 360 °, pak to rozebere...
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=A l5RhaJgxxU&NR=1