Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový PC pro nějaký Cad - poraďte prosím

Bude připojen k LCD HP ZR30w, který už je zakoupen ( 2560 x 1600 )

Cena do 40 000,- bez DPH musí obsahovat PC, Win7 64bit, klávesnici a nějakou šikovnou myš s více tlačítkama a pokud možno bezdrátovou.
SW: W7, z cad systému bude zatím používán Solid Edge, OO, AVG Internet security ( AVG je už zakoupeno - multilicence).

Uvažuje se, že by o tohoto PC mohl časem být i druhý LCD, ale nějaký menší - ne 30".
Neznám nároky Solid Edge. Jenom jsem se doslechl, že je náročný především na VGA, ale opravdu informace z doslechu.
Netuším, zda by Quadro 4000 ( http://www.softcom.cz/produkt/hp-nvidia-plus-quadr o-4000-2gb-dp-dvi-pci-express/?flist=1 ) byla dostačující pro oba displeje současně.
Šéf konstrukce má oblíbenou skříň Arctic-cooling Silentium T3 Eco 80 ( http://www.softcom.cz/produkt/arctic-cooling-silen tium-t3-eco-80-atx-550w/?flist=1 ). Já z ní až tak moc na větvi nejsem, a pokud by bylo za stejnou cenu něco lepšího, tak to s ním proberu.

Poraďte prosím.

nvidia quadro séria je robená pre profi segment,takže má obvykle prispôsobené výstupy na viacmonitorové výstupy s vysokým rozlíšením,pokial chceš vedieť optomáplnu zostavu na CAD,pozri si stránky výrobcu CAD systému a tam určite nájdeš doporučované a certifikované zostavy a podla toho si sprav nejaký osobný výber zodpovedajúcej zostavy.......

skvělý, moc děkuju.

3 dni jsem hledal, co upravit a nic lepšího jsem nevymyslel.

Snad jen otázka: Kdyby si v budoucnu někdo vymyslel, že přidá ještě druhou stejnou VGA, zvládne to tenhle zdroj?
95W CPU + 145W VGA + ? teď je 425W Enermax s rezervou
ale 95W + 2x 145W +? = ?

Už je rozhodnuto.
Sestava se líbí, jen jsme tak dlouho váhali že skříň je "dočasně nedostupná".
Protože bylo přání uživatele nakoupit jinde, objednal jsem http://www.softcom.cz/produkt/skrin-fractal-design -define-r3-pearl-black-bez-zdroje-atx-usb-audio-es ata/
Snad to vyjde. Šířka je o 3mm menší, ale snad to bude stačit i na ten Noctua.
Přidali jsme ser. porty, kvůli řízení procesů http://www.softcom.cz/produkt/kouwell-kw-222-2xser -1xpar-pci/?flist=1
Ostatní je přesně podle M-Pola.

ještě jednou děkuji a uzavírám.