Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zrušení hesla v PDF

Zdravím,
stáhnul jsem si z netu PDF soubor a ten je zaheslovaný. Heslo znám a dokážu si ho otevřít. Teď moje otázka: Jak zruším to heslo, abych ho nemusel zadávat při každém otevření souboru? Děkuji za odpovědi

Ano zaheslovaný obrázek. Popíšu to tedy trochu podrobněji, možná to z toho pochopíte. Stáhnul jsem z internetu ZIP soubor. V tom ZIP souboru jsou obrázky a jsou chráněny heslem a nejdou otevřít. Heslo neznám a potřebuji ho nějak zjistit. Předem děkuji za rady

Záleží, kdo a jak to zahesloval. Můžeš zkusit "asdf" nebo "12345" (zdravím Spaceballs ]:)). Krátké heslo lze utilitama Elcomsoftu (brute force, popřípadě dictionary attack) rozlomit za chvíli. Na heslo s 30 znaky ti nebude stačit doba do konce vesmíru.

Máš-li k dispozici rainbow tables, nejlépe o velikosti stovek GB a více, jsou i jiné metody, ale tohle už je vyšší dívčí.

Zkus to načíst do google dokumentů, před načtením zaškrtni možnost - Převést text z formátu PDF a souborů obrázků na dokumenty služby Dokumenty Google. Pak to můžeš uložit v libovolném formátu, klidně znova PDF, ale už bez hesla. Tohle bylo jediné, co mi zabralo. Hodně štěstí E.