Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zrušení hesla v PDF

Zdravím,
stáhnul jsem si z netu PDF soubor a ten je zaheslovaný. Heslo znám a dokážu si ho otevřít. Teď moje otázka: Jak zruším to heslo, abych ho nemusel zadávat při každém otevření souboru? Děkuji za odpovědi

Zkus to načíst do google dokumentů, před načtením zaškrtni možnost - Převést text z formátu PDF a souborů obrázků na dokumenty služby Dokumenty Google. Pak to můžeš uložit v libovolném formátu, klidně znova PDF, ale už bez hesla. Tohle bylo jediné, co mi zabralo. Hodně štěstí E.