Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem INTEL HD a vsync (cs 1.6)

Zdravím. Můj dotaz by byl něco ve smyslu proč CSS (nová hra) mi šlape a CS 1.6 (stará 11 let) mi nejede. Hledal jsem ale na internetu a dozvědel jsem se že v CSS lze Svislou Synchronizaci vypnout ve hře zatím co u staré 1.6 to nelze..

V ovladači grafiky pro intel je u svislé synchronizace pouze : Zapnuto a Nastavení aplikace.

Můj dotaz zni : Lze nějak vypnout vsync ještě mimo ovladače nebo nezná někdo jiné řešení tohoto problému? Děkuji předem.

Jak si dosiel na to ze tvoj problem je Vsync? Neni. Hra slape aj so zapnutym aj s vypnutym vsync, a je to zalezitost nastaveni hry (v ovladacoch mozes vynutit zapnutie alebo vypnutie, ale hra stejne moze robit co chce, a efekt to ma len v moznom "rozpoleni" obrazu pri pohyboch, a nie v tom ze by neslapala).

Proc ti stara hra neslape, napr. preto lebo neni robena pre nove windows? A treba nejaky patch apod. Alebo nainstalovat DirectX balik (posledny tusim jul 2010) z www.microsoft.com apod. Ona hra ked neslape tak zvykne nieco vypisat.

Posloucháš mě vůbec ? v CS 1.6 nelze vypnou vsync.. v ovladačích pro nVidia vypnout vsync de a proto vím že když je zaple vsync u slabších nvidia karet tak CS prostě LAGUJE aji kdyby mělo 150fps. jenže ja mam slabou INTEL grafickou kartu a ne nvidiu.. Jak jsem již zmínil v ovladačích pro intel nelze vynutit vypnutí vSYNC.. x]