Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze mít PayPal bez kreditní karty?

Zdravím. Hledám někoho kdo má větší zkušenosti s paypalem potřeboval bych poradit.
Chi něco koupit ale společnost bere platby pouze přes paypal.. chtěl jsem se zeptat jestli jde mít PayPal účet když nemam kreditní kartu nebo jestli musim zadat do paypalu čislo kredit. karty.

Prostě jako že by mi určita osoba poslala na paypal učet penize a ja je poslal jim..

děkuji předem

Změna předmětu, původně: PayPal? (host)

Ano já vím že lze propjit s učtem bankovním.. Vysvětlím ti situaci pro lepší pochopení..

Já nemám bonkovní účet a chci si koupit produkt v obchodě kde berou platby pouze z paypalu. Založit si paypal není problém ale když ho nebudu mít propojenej z žadnym učtem tak jestli to bude fungovat.. Jestli to jak se posílaj na paypal penize a jak se z paypalu posílají peníze ? díky