Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat Windows 7 z USB?

Dobrý den chtěl bych nainstalovat Windows 7 z usb. Mám windows xp home edition. A flešku mám 8GB a je to :Kingston DT 101 G2 1.00 prosím rychle spěchá to. Děkuji s návodem a popripadne programy které budu muset stáhnout
Změna předmětu, původně: Windows 7 z USB prosím rychle!!!!!! Opraven idiotský předmět. (karel)

Jaj ty uz pises o instalacii Windows, ale musis najprv napisat ze cim si vytvoril to USB.
Po nabootovani z USB by si mal mat volbu 1st a 2nd, najprv musis zvolit 1st a po restarte musis zvolit 2nd.
Ovladace ked to chce tak musis opisat presne do pismena co to hlasi, aby sme vedeli ze k comu ovladace to chce. Ked sa nevie dostat na HDD tak SATA ovladace mas na webe vyrobcu zakladnej dosky. Alebo skus strcit disk do SATA konektoru s najnizsim cislom (na zakl.doske), to bude chipsetove SATA.

ja win7 nepouzivam tak sorry, v tom pripade ale je nieco blbo - bud on tam nacpal nejake blbe neoriginalne DVD (staru betu alebo co), alebo nieco je blbo vo wintoflash, ptz sa mu instalator nevie dostat na instalacne subory a to by ale vediet mal ptz mass storage a USB by mala byt standardna vec.

skus radsej isobuster (a rozbaluj to co je v sekcii UDF a nie v sekcii ISO)
P.S. alebo idealne nejaky program pre virtualnu mechaniku.

P.S.2. stale tajne predpokladam ze mas legalne instalacne cislo W7, inac by som ani nic dalej neradil, viz pravidla poradne. Resp bez platneho licencneho cisla to ani nenainstalujes.

Ale vždyť je to jedno, přes co to rozbalíš. Mně se osvědčil ten postup, že libovolným programem vytvořím multibootovací flash (já používám BootFlash, ale umí to kde co), překopíruji na ni ty rozbalené soubory (opravdu nezáleží čím to rozbalíš) a upravím menu.lst doplněním bootovacího menu o řádky:

title Instalace Windows 7
find --set-root /bootmgr
chainloader /bootmgr

jejich syntaxe se může, podle použité verze grldr lišit

navod si uz dostal s tym wintoflash a funguje to kazdemu. Ked to nevies urobit ani podla navodu tak to nerob. Alebo pis konkretne ze co kde robis a co kde kedy ktory krok nejde resp. co presne to vypise apod.
P.S. v tom wintoflash je aj "Automatická tvorba bez voleb" to snad zvladne aj cvicena opica.