Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefungující wifi.

Zdravím, mám problém s wifi. Poslední dobou se při zapnutí notebooku nebo probuzení kontrolka vůbec nerozsvítí, internet nefunguje a ve správci zařízení je u SÍTOVÉHO ADAPTÉRU BROADCOM 802. 11n žlutý vykřičník... Většinou se to vyřeší restartem notebooku, ale ne vždy. Při Fn+F2 wifi nelze zapínat ani vypínat. Notebook je v záruce, mám reklamovat? Nebo by to šlo vyřešit bez reklamace?

Děkuju za odpověď.

při reklamaci ti smažou tvoje data - obnoví tovární nastavení.
podívej se do prohlížeče událostí, co je tam za chyby.
ovladač wifi přeinstaluj. u výrobce budeš muset taky pohledat nějakou utilitu na klávesové zkratky na zapínání wifi, jak ti píše kolega.
někdo něco čistil a tunil?

Děkuju za reakci, smazání dat nevadí, mám zálohu. A jsem v tom prohlížeči událostí, jen nevím, kde to najít. Nikdo netunil, s wifi mám problém už dýl, vždycky jsem ale noťas uspala nebo restartovala a fungovalo to. Jen poslední dobou to i po tom restartu často nejde... Ale teďka jsem ho zapla a zase to funguje... Tak nevím. Prostě to vypadává. :-(

packard-bell je sice shit, ale aspoň ovladače mají na webiku snadno k nalezení.
support - notebooky - řada - konkrétní typ ...
... teď vidím printscreen těch chyb: co to instalovalo za děcko z 5. třídy? že to není originální systém s originálně nainstalovanými ovladači od výrobce?

nech to někomu nainstalovat:
- driver chipsetu
- acpi support
- ostatní co potřebuješ

[7689-support-download-jpg]
no tady nám dávají pěkný oříšek. chipset je jasný, ber ho, vga... pomocí programu siw bys měla zjistit, co ti tam daly za grafárnu, wifi je broadcom a zbytek dořešíme. takže chipset, wifi a vga a sata.

a nevykej mi, uráží mě to. :-D

edit// vše od intelu, wifi broadcom, sata na ten disk a vga svěřit fortuně- instalátor odmítne cizí ovladač, audio reLTEC systém zná, nicméně můžeš.

klikni na enu. mimocodem tvůj ntb by měl umět recovery systému. což by bylo to nejpříjemnější v otázce instalace. mrkni do manuálu, čím se to vyvolá. na svým asusu je možnost smazat céčko, nebo vše. a nahraje ti za pár minut čistý systém.

No, právě nedávno mně známý obnovil systém přes recovery manažera... A s těma ovladačema jsme asi nějak nepočítali... Ale mám pocit, že říkal, že by tam už měli být... No nevím. Každopádně - ovladače staženy, nainstalovány. Teďka se doinstaloval poslední, noťas se restartoval, wifi zapnula a FUNGUJE! Hrozně moc děkuju a dávám jako vyřešeno. :-)

no něco za něco, potřeboval bych vyčistit rychlovarnou konvici od vodního kamene. :-D čím a jak? jestli nevíš, zeptej se mámy, nebo 100% jistoty babičky- já je po ruce nemám. tyhle věci vědí ženský. díky.

z došlé pošty (nežinýruj se to napsat sem, jsou tu síťaři, což já nejsem):

Ahoj, píšu ohledně toho, jak mi nešla/o wifi a jak jsme to řešili. Doma mi wifi funguje a když ne, tak restartuju notebook a je to v pohodě... ALE teďka jsem se noťasem přesunula jinam, naťukala jsem ten klíč k připojení wifi a dlouho se nic nedělo... Psalo mi to, že připojování trvá dýl než obvykle a nepřipojilo se to vůbec (připojení bylo neúspěšné - možnosti připojení tohoto počítače k síti jsou nyní omezeny). Klikla jsem na Poradce při potížích a napsalo mi to, ať ověřím klíč zabezpečení sítě. Tak jsem ho tam znova vypsala, dala entr a ukázalo se mi: Řešení potíží bylo dokončeno, řešení se nepodařilo automaticky vyřešit všechny nalezené problémy. Další informace naleznete níže.... systém windows se nemůže připojit k síti a adaptér bezdrátové připojení k síti nemá platnou konfiguraci protokolu IP.
Na liště má signál wifi dvě čárky a na nich žlutej trojúhelník s vykřičníkem. Když to rozkliknu, tak mi to nahoře píše neznámá síť a omezený přístup... Teďka jsem napojená přes káblík a internet funguje. A už to asi fakt reklamuju nebo nevim. :/ Nemůže bejt problém třeba v tom, že tam ta síťová karta nějak nedrží - proto wifi vypadává? Prosímtě, nevíš, co s tím dělat? Byla bych Ti moc vděčná...