Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita sestavy

Ahoj všem, mohl by mi někdo prosím zkontrolovat kompatibilitu těchto komponent v sestavě, předem díky.
Skříň: Cooler Master Elite 342
Zdroj: Seasonic Energy Knight SS350ET-Bronze 350W OEM
Základní deska:ASUS P8H61-M LE stepping B3
Procesor: Intel Pentium G620 BOX
Chladic CPU: Arctic Alpine 11 Pro Rev. 2
Paměti: Kingston 2GB (kit 2x 1GB) 1333MHz
Zvukovka: ASUS Xonar DX/XD
Disk: WD Caviar Blue WD5000AAKX 3.5" 500GB
DVD: Samsung SH-222AB černá, OEM

Můžete mi prosím poradit, nějaký tichý ventilátor dozadu do skříně? Ještě jsem se chtěl zeptat, jak je to s grafickou kartou? Stačí mi integrovaná. Jen jsem nepochopil, kde se nachází ta karta vlastně nachází? V čipsetu nebo přímo v procesoru? To mi není moc jasné. Díky.

"Největšího pokroku v nové 32nm architektuře Sandy Bridge jistě doznal integrovaný grafický subsystém Intel HD Graphics. Revoluční změnou je přesunutí grafického jádra přímo na čip s procesorovými jádry. U předchozí řady procesorů Clarkdale/Arrandale bylo grafické jádro odděleno a spojeno s procesorovými jádry QPI sběrnicí. Nový návrh „on-die“ toto spojení eliminuje, což sebou přináší nesrovnatelně efektivnější komunikaci. Grafické jádro tak poskytne dvakrát vyšší výkon, který je srovnatelný se samostatnými grafickými kartami nižší třídy (např. ATI Radeon HD 5450). Nyní tak budete mít možnost si plynule na nižší nastavení zahrát i moderní hry, které by pro předchozí generaci integrované grafiky byly tabu."

http://www.alza.cz/intel-pentium-g620t-dual-core-s andy-bridge-d201306.htm

Podle zběžného zkouknutí by to mělo pasovat. Jinak grafika je integrována přímo v CPU, na mainboardu jsou jen výstupy. Ale tu RAM bych zvolil raději 2x2GB DDR3/1333 Rozdíl v ceně něco málo přes 100,-Kč.

Paráda, díky moc. Já si nebyl právě s tou grafikou jistý, protože na stránkách intelu jsem našel toto Integrated Graphics YES a moc jsem tomu nerozuměl, co je tím myšleno. Sorry za hloupej dotaz, jsem prostě lama :)

A ještě prosím, co s tím chladičem? Díky.