Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita sestavy

Ahoj všem, mohl by mi někdo prosím zkontrolovat kompatibilitu těchto komponent v sestavě, předem díky.
Skříň: Cooler Master Elite 342
Zdroj: Seasonic Energy Knight SS350ET-Bronze 350W OEM
Základní deska:ASUS P8H61-M LE stepping B3
Procesor: Intel Pentium G620 BOX
Chladic CPU: Arctic Alpine 11 Pro Rev. 2
Paměti: Kingston 2GB (kit 2x 1GB) 1333MHz
Zvukovka: ASUS Xonar DX/XD
Disk: WD Caviar Blue WD5000AAKX 3.5" 500GB
DVD: Samsung SH-222AB černá, OEM

Můžete mi prosím poradit, nějaký tichý ventilátor dozadu do skříně? Ještě jsem se chtěl zeptat, jak je to s grafickou kartou? Stačí mi integrovaná. Jen jsem nepochopil, kde se nachází ta karta vlastně nachází? V čipsetu nebo přímo v procesoru? To mi není moc jasné. Díky.

Paráda, díky moc. Já si nebyl právě s tou grafikou jistý, protože na stránkách intelu jsem našel toto Integrated Graphics YES a moc jsem tomu nerozuměl, co je tím myšleno. Sorry za hloupej dotaz, jsem prostě lama :)

A ještě prosím, co s tím chladičem? Díky.