Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc.Windows ME se nainstalují ale nenabootují.

Potřebuju pomoct s instalací win ME.Mám origo CD image a tak jsem se rozhodl pro instalaci z disku C:.Jako bootovací medium jsem zvolil startovací CD windows 98.Šlo mi jenom o to abych se zkrz něj dostal do dosu a zněj pak přes příkaz DIR do složky se systémovýma souborama.Po ůspěšné instalaci celého systému mě pc požádal o restart ten proběhl ale po načtení systému mi to vyhodilo něco o chybném os a ať vyměním disk.Ale soubory na disku skutečně sou Windows atd ale systém se nenačte.Zkusil jsem i WIn 98 ale dělá to samý.Nevíte někdo jak tam ty milénia dostat.Potřebuju je jen jako náhradní pc a win 98 nechci.Díky

Protože mam jenom to Windows ME iso a CD.Boot CD nemam(ztaratil se někde)A taky bude problem v tom že PC je ČISTÝ.To jako že na něm neni nic kromě ME dat.Jinak pochybuju že by celý CD zabralo víc jak 3gb co ten disk má.

Dobrý konečně se mi podařilo disk zformátovat.A co dál,soubory z ME jsou na disku a další postup?Co mam dělat(nechci vědět že mam spustit SETUP.exe to vim)dál s těma soubrama na disku C:

Jinak jsem si to včera trénoval na Virtualboxu takže když to fungoval tam tak tady musí tak ne?

No, něco mě napadá. Vybal to ISO, udělej si v kořenu nějakou složku, třeba ME, nebo ideálně pokud máš více disků, tak to hoď na jinej disk a nabootuj do DOSu (třeba z té instalačky Win98, nebo si vytvoř bootovací disketu, pokud máš mechaniku a samozřejmě disketu), najeď si do té svojí složky ME a tam spusť setup.exe.

Umečenci jsou prakticky osmadevadesátky (Fuente promine ]:)). Dle Prasakova postupu jsem W98 instaloval aspoň tisíckrát (to byl Vesmír ještě mladík). Meeé mě nijak nenadchly (a doma minuly), nicméně zákoši to chtěli. Neboj, funguje to.

Help ze systému mi to napíče chyba inovace a zdosu taky.Takže asi formát disku Co?

Dotaz:Co mám dělat až mě instalační program ME vyzve k restartu?Pak mi to totiž nikdy nenabootuje apíše to chybu OS.)Startovací CD win 98)