Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc.Windows ME se nainstalují ale nenabootují.

Potřebuju pomoct s instalací win ME.Mám origo CD image a tak jsem se rozhodl pro instalaci z disku C:.Jako bootovací medium jsem zvolil startovací CD windows 98.Šlo mi jenom o to abych se zkrz něj dostal do dosu a zněj pak přes příkaz DIR do složky se systémovýma souborama.Po ůspěšné instalaci celého systému mě pc požádal o restart ten proběhl ale po načtení systému mi to vyhodilo něco o chybném os a ať vyměním disk.Ale soubory na disku skutečně sou Windows atd ale systém se nenačte.Zkusil jsem i WIn 98 ale dělá to samý.Nevíte někdo jak tam ty milénia dostat.Potřebuju je jen jako náhradní pc a win 98 nechci.Díky

Help ze systému mi to napíče chyba inovace a zdosu taky.Takže asi formát disku Co?

Dotaz:Co mám dělat až mě instalační program ME vyzve k restartu?Pak mi to totiž nikdy nenabootuje apíše to chybu OS.)Startovací CD win 98)