Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s externim HDD

Ahoj rad bych vás poprosil o radu, mam problém s externím harddiskem .
Byl připojeny na TV ,vše pracovalo jak mnělo ale najednou se mi nezobrazili soubory které na něm byly. Odpojil jsem ho od TV a napíchl ho do PC. Po zasunutí do usb proběhla zvuková signalizace, ale nikde se nezobrazil.
Mám na něm fotky a videa , jen doufám že jsem o ne nepřišel :-(
Jak ho mám oživit…….?
Diky

Podle tohoto screenu je ten disk prázdný. Kapacita a Volné místo jsou stejné, navíc se nezobrazuje žádný systém souborů.

jak píšeš - není naformátovaný, proto se mu nepřiřadí písmeno.
tazatel by se měl rozpomenout jestli na něm něco bylo: v tom případě na něj poštvat testdisk nebo recuvu, a začít pátrat po datech.
asi bych to zkusil vrazit k jinému pc, jestli se v něm zobrazí něco nadějnějšího.

a ukládat 5-barevný obrázek do .jpg, to je taky nápad k nezaplacení. furt zírám jak pomalu se ta stránka reloaduje.

je ten disk rozebíratelný? kvůli lepšímu přímému připojení do pc.
divné je že recuva nic nevidí, když správa disků normálně jo. ale recuva se zaměřuje na soubory, je možné že ten oddíl chce nejdřív vidět.
pro lepší orientaci odpoj fyzicky tu čtečku karet co tam máš, a už sem nedávej žádné strašlivé jpg printscreeny.
testdisk se spouští z bootovacího cd, používá se hlavně pro obnovu celých oddílů, což by stačilo.
pak zbývají placené softy (r-studio, getdataback).